Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TEHROIND ECHIPAMENTE SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 23.10.2026 (ANAF)

TEHROIND ECHIPAMENTE SRL (CUI 25069104) este înmatriculată din 2009 cu număr ORC J2009001493406 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Comerț cu ridicata al altor produse intermediare (cod CAEN 4686). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2,4 milioane RON, un profit net de 897.336 RON și un număr mediu de 6 salariați. Cifra de afaceri e practic neschimbată față de 2024 (+0,7%).

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
25069104
Nr. ORC
J2009001493406
EUID
ROONRC.J2009001493406
Înmatriculată
17 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Aleea Buchetului 5-7, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
2.356.018 RON
2025▲ 0,7%
Rezultat net
897.336 RON
2025▼ 26,9%
Angajați
6
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4686 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare
Secțiunea G · Diviziunea 46 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4686 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (15) · 5 diviziuni
  • 1410 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare
  • 1421 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte
Diviziunea 14 · Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte (6)
  • 1410 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare
  • 1421 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte
  • 1422 Fabricarea de articole de lenjerie de corp
  • 1423 Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
  • 1424 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din piele și blană
  • 1429 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
Diviziunea 25 · Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații (5)
  • 2591 Fabricarea de recipienți, containere și alte produse similare din oțel
  • 2592 Fabricarea ambalajelor metalice ușoare
  • 2593 Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanțuri și arcuri
  • 2594 Fabricarea de șuruburi, buloane și alte articole filetate; fabricarea de nituri și șaibe
  • 2599 Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
Diviziunea 72 · Cercetare-dezvoltare (1)
  • 7210 Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 1411 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din piele (CAEN Rev.2)
  • 1412 Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru (CAEN Rev.2)
  • 1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) (CAEN Rev.2)
  • 1414 Fabricarea de articole de lenjerie de corp (CAEN Rev.2)
  • 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 2.356.018 897.336 2.999.753 1.290.048 2.604.743 897.576 6
2024 2.338.748 1.227.396 2.398.557 1.301.712 2.317.070 1.227.636 6
2023 2.308.853 1.248.912 674.866 939.458 1.903.783 2.172.761 6
2022 1.929.700 923.609 1.754.749 1.000.413 1.663.081 923.849 6
2021 1.901.304 1.003.053 198.481 441.231 3.329.198 3.593.127 6
2020 1.940.965 1.041.523 194.793 572.576 2.892.626 3.284.811 6
2019 1.841.236 943.063 193.286 184.744 2.565.330 2.559.077 8
2018 1.901.628 901.886 158.005 218.994 1.554.039 1.616.014 7
2017 1.884.029 713.888 168.070 161.946 719.009 714.128 6
2016 1.622.712 559.151 370.105 84.973 843.378 559.391 3

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
77,02% (2024: 66,28%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,3 (2024: 1,51)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
23,05% (2024: 33,92%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
23,04% (2024: 33,92%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,97% (2024: 99,98%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
38,09% (2024: 52,48%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TEHROIND ECHIPAMENTE SRL

Reprezentanții firmei sunt: VELICA MARIUS - DAN (administrator), VELICA MARIUS DAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025