Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

VALI FASHION INVEST SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 03.11.2026 (ANAF)

VALI FASHION INVEST SRL (CUI 25199783) este înmatriculată din 2009 cu număr ORC J2009002631401 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (cod CAEN 4771). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 167.696 RON și un profit net de 48.016 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 59,1% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
25199783
Nr. ORC
J2009002631401
EUID
ROONRC.J2009002631401
Înmatriculată
17 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Pridvorului 17, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
167.696 RON
2024▲ 59,1%
Rezultat net
48.016 RON
2024▲ 273,8%
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3)
  • 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele
  • 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele
  • 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2024. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2024 167.696 48.016 11.575 — 91.407 79.832 —
2023 105.415 12.844 31.221 — 62.948 31.817 1
2022 98.966 23.326 40.672 — 59.644 18.972 1
2021 75.975 3.847 31.984 — 27.631 -4.353 1
2020 57.940 6.015 28.190 575 19.415 -8.200 1
2019 69.615 -2.087 33.029 575 18.239 -14.215 1
2018 75.150 12.012 35.993 575 23.289 -12.129 1
2017 58.665 14.781 59.205 575 34.489 -24.141 —
2016 57.633 14.400 79.432 575 39.935 -38.922 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
12,66% (2023: 49,6%)
Datorii / Total active (total active: 91.407 RON)
Solvabilitate generală
7,9 (2023: 2,02)
Total active / Datorii (total active: 91.407 RON)
Autonomie financiară
87,34% (2023: 50,54%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 91.407 RON)
Rentabilitate active (ROA)
52,53% (2023: 20,4%)
Profit net / Total active (total active: 91.407 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
60,15% (2023: 40,37%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
28,63% (2023: 12,18%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre VALI FASHION INVEST SRL

Reprezentanții firmei sunt: PARASCHIV VALENTINA (administrator), PARASCHIV VALENTINA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024