Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

VEVENTS SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 08.10.2026 (ANAF)

VEVENTS SRL (CUI 25337681) este înmatriculată din 2009 cu număr ORC J2009000480164 și are sediul în Craiova, județul Dolj. Activitatea principală: Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific (cod CAEN 4618). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 12.000 RON și un profit net de 8.820 RON. Cifra de afaceri e de 8,6 ori mai mare decât în 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
25337681
Nr. ORC
J2009000480164
EUID
ROONRC.J2009000480164
Înmatriculată
17 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Alexandru Ioan Cuza, Mun. Craiova Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
12.000 RON
2024▲ 757,1%
Rezultat net
8.820 RON
2024
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
Secțiunea G · Diviziunea 46 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -45 10.206 5.287 14.275 9.356 —
2024 12.000 8.820 0 5.287 39.614 44.901 —
2023 1.400 -1.498 0 6.787 29.294 36.081 —
2022 — -10.005 0 6.787 30.792 37.579 —
2021 — -3.365 0 6.787 40.797 47.584 —
2020 — — 0 9.387 41.562 50.949 —
2019 — — 0 336 50.613 50.949 —
2018 — -100 0 336 50.613 50.949 —
2017 — -430 0 336 50.713 51.049 —
2016 — -81 2.450 336 53.512 51.398 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
0% (2023: 0%)
Datorii / Total active (total active: 44.901 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 44.901 RON)
Autonomie financiară
100% (2023: 100%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 44.901 RON)
Rentabilitate active (ROA)
19,64% (2023: -4,15%)
Profit net / Total active (total active: 44.901 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
19,64% (2023: -4,15%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
73,5% (2023: -107%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre VEVENTS SRL

Reprezentantul firmei este: STANCU NICOLIŢA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024