Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

DANCELLI CONSTRUCT SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 14.10.2026 (ANAF)

DANCELLI CONSTRUCT SRL (CUI 25445780) este înmatriculată din 2009 cu număr ORC J29/723/2009 și are sediul în Ploiești, județul Prahova. Activitatea principală: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4120, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 13.890 RON și o pierdere netă de 1.671 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 64,6% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
25445780
Nr. ORC
J29/723/2009
EUID
ROONRC.J29/723/2009
Înmatriculată
17 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Tunari 40A, Mun. Ploieşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
13.890 RON
2024▼ 64,6%
Rezultat net
-1.671 RON
2024
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2024
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (11) · CAEN Rev.2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (11)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -2.702 0 — 29.141 29.141 —
2024 13.890 -1.671 0 — 31.843 31.843 —
2023 39.200 16.263 0 — 43.297 43.297 —
2022 11.000 5.636 0 650 26.384 27.034 —
2021 41.500 -17.927 1.500 1.300 21.598 21.398 —
2020 — -1.398 25.000 1.950 62.375 39.325 —
2019 59.600 53.566 17.348 2.600 55.471 40.723 —
2018 — -40 14.560 — 1.717 -12.843 —
2017 — -11.404 14.560 — 1.717 -12.843 —
2016 20.650 10.002 2.060 — 621 -1.439 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
0% (2023: 0%)
Datorii / Total active (total active: 31.843 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 31.843 RON)
Autonomie financiară
100% (2023: 100%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 31.843 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-5,25% (2023: 37,56%)
Profit net / Total active (total active: 31.843 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-5,25% (2023: 37,56%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-12,03% (2023: 41,49%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre DANCELLI CONSTRUCT SRL

Reprezentantul firmei este: CURCĂ CELLI DANIEL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024