Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ARWAY POWERSPORTS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 22.10.2026 (ANAF)

ARWAY POWERSPORTS S.R.L. (CUI 25510390) este înmatriculată din 2009 cu număr ORC J2009000516029 și are sediul în județul Arad. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete (cod CAEN 4783).

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
25510390
Nr. ORC
J2009000516029
EUID
ROONRC.J2009000516029
Înmatriculată
17 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Cal. Radnei 211, Mun. Arad Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
0 RON
2023
Rezultat net
0 RON
2023
Angajați
—
2023

Activitate

CAEN principal
4783 Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2023
7120 Activități de testări și analize tehnice

În bilanțul pe 2023, firma a declarat un cod diferit de cel de la ONRC (4783), dar fără cifră de afaceri raportată — nu se poate stabili care activitate este preponderentă.

CAEN secundare (20) · 8 diviziuni
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (3)
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4673 Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (4)
  • 4763 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
  • 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
  • 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (3)
  • 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
  • 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi
  • 5226 Alte activități anexe transporturilor
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (2)
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
  • 7120 Activități de testări și analize tehnice
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (2)
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
  • 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (2)
  • 9321 Activități ale parcurilor tematice și de distracții
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Diviziunea 95 · Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc (3)
  • 9529 Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a.
  • 9532 Repararea și întreținerea motocicletelor
  • 9540 Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 32.178 — 33.615 1.437 —
2024 — 0 32.178 — 33.615 1.437 —
2023 0 0 32.178 0 33.615 1.437 —
2022 0 0 32.178 0 33.615 1.437 —
2021 0 0 32.178 — 33.615 1.437 —
2020 — 0 32.178 — 33.615 1.437 —
2019 — 1.611 32.178 — 33.615 1.437 0
2018 — -132 33.789 — 33.615 -174 —
2017 — 0 33.657 — 33.615 -42 —
2016 — -2.014 33.657 0 33.615 -42 —

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2022)
Grad de îndatorare
95,73% (2022: 95,73%)
Datorii / Total active (total active: 33.615 RON)
Solvabilitate generală
1,04 (2022: 1,04)
Total active / Datorii (total active: 33.615 RON)
Autonomie financiară
4,27% (2022: 4,27%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 33.615 RON)
Rentabilitate active (ROA)
0% (2022: 0%)
Profit net / Total active (total active: 33.615 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
0% (2022: 0%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
—
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ARWAY POWERSPORTS S.R.L.

Reprezentantul firmei este: VLAGA DANIEL MARIUS (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023