Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

LRY LORAND SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 13.10.2026 (ANAF)

LRY LORAND SRL (CUI 25592218) este înmatriculată din 2009 cu număr ORC J2009001131124 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (cod CAEN 4334). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 103.680 RON, un profit net de 15.034 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 34,6% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
25592218
Nr. ORC
J2009001131124
EUID
ROONRC.J2009001131124
Înmatriculată
17 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Aleea Azuga 4-6, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
103.680 RON
2025▼ 34,6%
Rezultat net
15.034 RON
2025▼ 51,0%
Angajați
2
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (5) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 4 diviziuni
  • 2364 Fabricarea mortarului
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 23 · Fabricarea altor produse din minerale nemetalice (1)
  • 2364 Fabricarea mortarului
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (1)
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (2)
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 103.680 15.034 9.341 — 24.615 15.274 2
2024 158.650 30.664 11.853 — 41.062 29.209 2
2023 116.390 5.966 19.408 — 17.953 -1.455 2
2022 99.525 8.918 16.321 — 8.900 -7.421 2
2021 17.154 -15.320 18.181 — 1.841 -16.340 1
2020 — -60 989 — -31 -1.020 —
2019 405 -17.949 989 — 29 -960 —
2018 17.807 -2.482 27 — 17.016 16.989 1
2017 56.234 -13.816 2.187 — 21.658 19.471 2
2016 105.784 40.663 3.452 — 36.739 33.287 3

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
37,95% (2024: 28,87%)
Datorii / Total active (total active: 24.615 RON)
Solvabilitate generală
2,64 (2024: 3,46)
Total active / Datorii (total active: 24.615 RON)
Autonomie financiară
62,05% (2024: 71,13%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 24.615 RON)
Rentabilitate active (ROA)
61,08% (2024: 74,68%)
Profit net / Total active (total active: 24.615 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
98,43% (2024: 104,98%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
14,5% (2024: 19,33%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre LRY LORAND SRL

Reprezentantul firmei este: VARGA LORAND (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025