Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ ANCA MOB EST

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 01.11.2026 (ANAF)

SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ ANCA MOB EST (CUI 25679439) are forma juridică SC, este înmatriculată din 2009 cu număr ORC C04/1/2009 și are sediul în Bacau, județul Bacău. Activitatea principală: închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (cod CAEN 6820). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 12.213 RON, un profit net de 7.937 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri e practic neschimbată față de 2024 (+1,8%).

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
25679439
Nr. ORC
C04/1/2009
EUID
ROONRC.C04/1/2009
Înmatriculată
17 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. 9 Mai 25, Mun. Bacău Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
12.213 RON
2025▲ 1,8%
Rezultat net
7.937 RON
2025▲ 7,5%
Angajați
1
2025

Activitate

CAEN principal
6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Secțiunea M · Diviziunea 68 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2018, 2020–2025) și ANAF (2019). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 12.213 7.937 292 15.100 37.389 52.197 1
2024 12.000 7.386 7.500 15.100 43.160 50.760 —
2023 12.000 -19.621 0 15.100 28.901 44.001 —
2022 12.000 -139.709 90 15.100 48.612 63.622 —
2021 12.000 10.440 180 15.100 191.696 206.616 —
2020 12.000 10.890 180 15.100 181.256 196.176 —
2019 12.000 9.240 90 15.100 170.276 185.286 0
2018 12.000 6.418 90 17.500 158.636 176.046 —
2017 12.000 8.316 90 22.300 147.418 169.628 —
2016 17.500 12.160 10.020 24.700 146.632 161.312 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
0,56% (2024: 12,87%)
Datorii / Total active (total active: 52.489 RON)
Solvabilitate generală
— (2024: 7,77)
Total active / Datorii (total active: 52.489 RON)
Autonomie financiară
99,44% (2024: 87,13%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 52.489 RON)
Rentabilitate active (ROA)
15,12% (2024: 12,68%)
Profit net / Total active (total active: 52.489 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
15,21% (2024: 14,55%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
64,99% (2024: 61,55%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ ANCA MOB EST

Reprezentantul firmei este: VERMAN LINA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025