Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

INSTALATII MANAGEMENT & DISTRIBUTION SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 15.10.2026 (ANAF)

INSTALATII MANAGEMENT & DISTRIBUTION SRL (CUI 25720775) este înmatriculată din 2009 cu număr ORC J40/7376/2009 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (cod CAEN 4322). În 2019, firma a raportat un profit net de 236.826 RON și un număr mediu de 1 salariat.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
25720775
Nr. ORC
J40/7376/2009
EUID
ROONRC.J40/7376/2009
Înmatriculată
17 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Şos. Fabrica de Glucoză 15, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2019).

Cifra de afaceri
—
2019
Rezultat net
236.826 RON
2019
Angajați
1
2019

Activitate

CAEN principal
4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2019
4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (26) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 10 diviziuni
  • 0240 Activități de servicii anexe silviculturii
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 02 · Silvicultură și exploatare forestieră (1)
  • 0240 Activități de servicii anexe silviculturii
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (5)
  • 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (9)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (2)
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (2)
  • 7111 Activități de arhitectură
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (2)
  • 7420 Activități fotografice
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (2)
  • 8122 Activități specializate de curățenie
  • 8129 Alte activități de curățenie
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8560 Activități de servicii suport pentru învățământ

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 10.928 — 6.169 -4.759 —
2024 — 0 10.928 — 6.169 -4.759 —
2023 — -1.292 10.928 — 6.169 -4.759 —
2022 — 0 9.749 — 6.282 -3.467 —
2021 — 0 9.749 — 6.282 -3.467 —
2020 — -43.598 9.749 — 6.282 -3.467 —
2019 — 236.826 1.832.340 166.139 1.705.499 40.131 1
2018 — -17.580 2.089.041 166.139 1.725.374 -196.695 0
2017 115.185 -67.904 2.189.685 13.075 1.996.662 -179.115 1
2016 1.038.924 -198.750 3.158.325 13.075 3.033.206 -111.211 4

Indicatori financiari

bilanț 2019 (vs 2018)
Grad de îndatorare
97,9% (2018: 110,44%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,02 (2018: 0,91)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
2,14% (2018: -10,4%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
12,65% (2018: -0,93%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
590,13%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
—
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2019). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre INSTALATII MANAGEMENT & DISTRIBUTION SRL

Reprezentantul firmei este: TĂNASE LAURENŢIU NICOLAE (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2019