Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SI & SI BEAUTY SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 15.10.2026 (ANAF)

SI & SI BEAUTY SRL (CUI 26263680) este înmatriculată din 2009 cu număr ORC J2009001125048 și are sediul în Bacau, județul Bacău. Activitatea principală: Activități de coafură și frizerie (cod CAEN 9621). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 22.179 RON și un profit net de 7.488 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 17,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
26263680
Nr. ORC
J2009001125048
EUID
ROONRC.J2009001125048
Înmatriculată
16 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Pieţii 1, Mun. Bacău Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
22.179 RON
2025▼ 17,3%
Rezultat net
7.488 RON
2025▼ 47,3%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
9621 Activități de coafură și frizerie
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9621 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine
  • 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine
  • 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 22.179 7.488 17.446 — 46.206 28.760 —
2024 26.833 14.222 22.922 — 44.194 21.272 —
2023 31.280 -15.045 32.708 — 44.758 7.050 1
2022 18.765 -7.404 31.931 — 59.026 22.095 1
2021 15.815 14.347 2.900 — 32.399 29.499 —
2020 14.550 11.825 4.865 — 20.017 15.152 —
2019 15.466 13.277 3.877 — 7.203 3.326 —
2018 15.357 6.738 20.017 — 10.066 -9.951 —
2017 12.464 2.686 21.180 — 4.492 -16.688 0
2016 13.500 3.666 23.151 — 3.777 -19.374 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
37,76% (2024: 51,87%)
Datorii / Total active (total active: 46.206 RON)
Solvabilitate generală
2,65 (2024: 1,93)
Total active / Datorii (total active: 46.206 RON)
Autonomie financiară
62,24% (2024: 48,13%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 46.206 RON)
Rentabilitate active (ROA)
16,21% (2024: 32,18%)
Profit net / Total active (total active: 46.206 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
26,04% (2024: 66,86%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
33,76% (2024: 53%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SI & SI BEAUTY SRL

Reprezentantul firmei este: COMAN CARLLA-SIMONA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025