Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CONCORDIA HOLDING SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 04.11.2026 (ANAF)

CONCORDIA HOLDING SRL (CUI 26274514) este înmatriculată din 2009 cu număr ORC J2009000702521 și are sediul în Sectorul 5, București. Activitatea principală: Fabricarea preparatelor farmaceutice (cod CAEN 2120). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 27.546 RON, o pierdere netă de 45.785 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 82,2% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
26274514
Nr. ORC
J2009000702521
EUID
ROONRC.J2009000702521
Înmatriculată
16 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Str. Elena şi Vasile Cojocaru 8, Sector 5 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
27.546 RON
2025▼ 82,2%
Rezultat net
-45.785 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
2120 Fabricarea preparatelor farmaceutice
Secțiunea C · Diviziunea 21 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
2120 Fabricarea preparatelor farmaceutice

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei
  • 7211 Cercetare- dezvoltare în biotehnologie
  • 7219 Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
Diviziunea 72 · Cercetare-dezvoltare (3)
  • 7211 Cercetare- dezvoltare în biotehnologie
  • 7219 Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
  • 7220 Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 27.546 -45.785 885.109 11.285 342.159 33.090 1
2024 154.812 3.093 893.983 13.735 394.368 78.875 1
2023 162.445 35.753 778.601 23.535 293.043 75.782 1
2022 171.942 15.167 1.059.182 33.335 885.371 40.029 1
2021 188.415 70.792 901.178 44.302 701.233 24.862 1
2020 888.122 -75.489 991.984 83.241 687.208 -45.930 2
2019 272.119 7.874 756.194 38.474 944.920 29.560 3
2018 235.370 9.627 662.658 43.477 1.323.999 21.685 3
2017 279.778 8.785 595.044 60.941 1.439.330 12.059 2
2016 457.027 38.968 471.152 7.615 506.242 166.432 2

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
250,42% (2024: 219,06%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
0,4 (2024: 0,46)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
9,36% (2024: 19,33%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-12,95% (2024: 0,76%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-138,37% (2024: 3,92%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-166,21% (2024: 2%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CONCORDIA HOLDING SRL

Reprezentanții firmei sunt: MIHAI ADINA MARA (administrator), MIHAI ADINA MARA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
03.08.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 27.11.2009 Transfer (sosire) din 04.06.2026 ANAF
03.08.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
03.08.2026 Data stării juridice 27.11.2009 04.06.2026 ANAF
03.08.2026 Organ fiscal Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice ANAF
03.08.2026 Număr de înmatriculare J52/702/2009 J2009000702521 ANAF