Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

RAZVAN CONFECTII 2009 SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 12.10.2026 (ANAF)

RAZVAN CONFECTII 2009 SRL (CUI 26388055) este înmatriculată din 2010 cu număr ORC J2010000353402 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic (cod CAEN 4755). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 29.413 RON și o pierdere netă de 5.341 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 37,9% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
26388055
Nr. ORC
J2010000353402
EUID
ROONRC.J2010000353402
Înmatriculată
16 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Şos. Olteniţei 32, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
29.413 RON
2025▲ 37,9%
Rezultat net
-5.341 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (15) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 1392 Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp)
  • 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
Diviziunea 13 · Fabricarea produselor textile (1)
  • 1392 Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp)
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
  • 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (12)
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate
  • 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate
  • 4765 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate
  • 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
  • 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
  • 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 29.413 -5.341 65.960 20.777 10.122 -35.061 —
2024 21.327 4.782 64.358 20.777 13.861 -29.720 —
2023 17.270 -1.985 30.793 20.777 -24.486 -34.502 —
2022 25.632 -17.147 9.286 305 -23.536 -32.517 —
2021 27.869 28.400 12.909 305 -2.764 -15.369 —
2020 31.773 -18.744 21.651 11.303 -33.421 -43.770 —
2019 41.889 -1.249 35.395 11.303 -4.111 -28.204 —
2018 26.815 -3.178 21.463 — -2.314 -23.777 —
2017 34.701 -7.108 25.519 — 4.920 -20.600 —
2016 30.628 6.172 14.356 — 865 -13.492 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
213,47% (2024: 185,8%)
Datorii / Total active (total active: 30.899 RON)
Solvabilitate generală
0,47 (2024: 0,54)
Total active / Datorii (total active: 30.899 RON)
Autonomie financiară
-113,47% (2024: -85,8%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 30.899 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-17,29% (2024: 13,81%)
Profit net / Total active (total active: 30.899 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-18,16% (2024: 22,42%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre RAZVAN CONFECTII 2009 SRL

Reprezentantul firmei este: TUCA CONSTANTIN - RĂZVAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
08.08.2026 Inactivă fiscal Da Nu ANAF
08.08.2026 Data reactivării — 25.05.2026 ANAF