Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ZAMTER CONSTRUCT SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 12.10.2026 (ANAF)

ZAMTER CONSTRUCT SRL (CUI 26390373) este înmatriculată din 2010 cu număr ORC J09/16/2010 și are sediul în Braila, județul Brăila. Activitatea principală: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4120, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 420 RON și o pierdere netă de 176 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 94,7% față de 2021.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
26390373
Nr. ORC
J09/16/2010
EUID
ROONRC.J09/16/2010
Înmatriculată
16 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Dumbrava Roşie 46, Mun. Brăila Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
420 RON
2022▼ 94,7%
Rezultat net
-176 RON
2022
Angajați
—
2022

Activitate

CAEN principal
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2022
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (8) · CAEN Rev.2
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (8)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 46.131 2.975 10.359 -32.797 —
2024 — -1.184 46.131 2.975 10.359 -32.797 —
2023 — -641 45.840 2.975 11.252 -31.613 —
2022 420 -176 45.902 2.975 11.955 -30.972 —
2021 7.966 145 46.066 2.975 12.295 -30.796 —
2020 — -1.250 51.727 2.975 17.811 -30.941 —
2019 210 -875 51.227 2.975 18.561 -29.691 —
2018 1.723 684 51.227 2.975 19.436 -28.816 —
2017 5.462 -1.504 51.315 2.975 18.840 -29.500 —
2016 4.000 -3.219 47.727 2.975 16.755 -27.997 —

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2021)
Grad de îndatorare
307,45% (2021: 301,68%)
Datorii / Total active (total active: 14.930 RON)
Solvabilitate generală
0,33 (2021: 0,33)
Total active / Datorii (total active: 14.930 RON)
Autonomie financiară
-207,45% (2021: -201,68%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 14.930 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-1,18% (2021: 0,95%)
Profit net / Total active (total active: 14.930 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
— (2021: 1,82%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ZAMTER CONSTRUCT SRL

Reprezentantul firmei este: TERTIS ZAMFIREL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022