Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

STEFCROM SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 14.10.2026 (ANAF)

STEFCROM SRL (CUI 26410888) este înmatriculată din 2010 cu număr ORC J35/66/2010 și are sediul în Timișoara, județul Timiș. Activitatea principală: Activități generale de curățenie a clădirilor (cod CAEN 8121). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 312.152 RON, un profit net de 169.538 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 52,5% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
26410888
Nr. ORC
J35/66/2010
EUID
ROONRC.J35/66/2010
Înmatriculată
16 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Int. Zoltan Kodaly 3, Mun. Timişoara Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
312.152 RON
2025▲ 52,5%
Rezultat net
169.538 RON
2025▲ 152,6%
Angajați
2
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
Secțiunea O · Diviziunea 81 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
8121 Activități generale de curățenie a clădirilor

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (2)
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (2)
  • 8122 Activități specializate de curățenie
  • 8130 Activități de întreținere peisagistică

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 312.152 169.538 153.913 182.020 658.731 686.838 2
2024 204.650 67.104 147.858 182.020 484.950 519.112 2
2023 236.040 133.251 91.984 182.545 361.446 452.007 —
2022 285.243 168.609 126.764 183.175 262.345 318.756 2
2021 194.035 129.206 14.528 1.786 182.889 170.147 1
2020 128.490 87.845 10.485 2.416 139.010 130.941 1
2019 66.648 55.426 17.377 2.521 57.953 43.097 1
2018 — 0 13.176 — 847 -12.329 —
2017 — 0 13.176 — 847 -12.329 —
2016 — 0 13.176 — 847 -12.329 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
18,31% (2024: 22,17%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
5,46 (2024: 4,51)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
81,69% (2024: 77,83%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
20,17% (2024: 10,06%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
24,68% (2024: 12,93%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
54,31% (2024: 32,79%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre STEFCROM SRL

Reprezentantul firmei este: ŞTEFĂNESC COSMIN FLORIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025