Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TOTAL ISO CERT SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 26.10.2026 (ANAF)

TOTAL ISO CERT SRL (CUI 26434933) este înmatriculată din 2010 cu număr ORC J2010000756409 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Activități de testări și analize tehnice (cod CAEN 7120). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 284.834 RON, un profit net de 183.116 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 2,9% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
26434933
Nr. ORC
J2010000756409
EUID
ROONRC.J2010000756409
Înmatriculată
16 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Str. Voroneţ 12, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
284.834 RON
2025▲ 2,9%
Rezultat net
183.116 RON
2025▼ 7,0%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
7120 Activități de testări și analize tehnice
Secțiunea N · Diviziunea 71 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (7120 — Activități de testări și analize tehnice). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (13) · 8 diviziuni
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
Diviziunea 58 · Activități de editare (1)
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
Diviziunea 59 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune; înregistrări audio și activități de editare muzicală (2)
  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
  • 5912 Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (3)
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (1)
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (3)
  • 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală
  • 7420 Activități fotografice
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 284.834 183.116 43.708 11.062 216.002 183.356 1
2024 276.855 196.977 13.319 3.081 207.455 197.217 1
2023 222.172 76.679 55.522 11.131 123.535 79.144 2
2022 251.794 79.942 62.729 18.611 124.300 80.182 3
2021 295.740 47.513 42.921 44.133 46.541 47.753 4
2020 280.959 61.458 82.840 76.577 67.961 61.698 3
2019 302.400 75.242 80.085 69.370 86.197 75.482 3
2018 351.453 121.901 108.059 95.892 134.308 122.141 3
2017 236.420 62.926 13.737 2.485 74.418 63.166 2
2016 256.046 68.025 21.995 13.521 76.739 68.265 3

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
19,25% (2024: 6,33%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
5,2 (2024: 15,81)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
80,75% (2024: 93,67%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
80,65% (2024: 93,56%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,87% (2024: 99,88%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
64,29% (2024: 71,15%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TOTAL ISO CERT SRL

Reprezentanții firmei sunt: VĂRBAN IONUŢ- ALEXANDRU (administrator), VĂRBAN IONUŢ-ALEXANDRU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
31.08.2026 Cod CAEN principal 7490 7120 ANAF
31.08.2026 Număr de înmatriculare J40/756/2010 J2010000756409 ANAF