Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

PROMAR CONT SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 29.10.2026 (ANAF)

PROMAR CONT SRL (CUI 26442677) este înmatriculată din 2010 cu număr ORC J2010000854408 și are sediul în Sectorul 5, București. Activitatea principală: Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (cod CAEN 6920). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 136.600 RON, un profit net de 71.694 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 6,0% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
26442677
Nr. ORC
J2010000854408
EUID
ROONRC.J2010000854408
Înmatriculată
16 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Mitropolit Antim Ivireanu 49, Sector 5 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
136.600 RON
2025▲ 6,0%
Rezultat net
71.694 RON
2025▲ 923,9%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
6920 Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Secțiunea N · Diviziunea 69 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
6920 Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · 3 diviziuni
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
  • 7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 78 · Activități de servicii privind forța de muncă (1)
  • 7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
  • 7830 Servicii de furnizare și management a forței de muncă (CAEN Rev.2)
  • 8211 Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
  • 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 136.600 71.694 1.947 1.083 72.798 71.934 1
2024 128.850 7.002 5.940 — 47.340 41.400 1
2023 143.500 34.158 1.274 — 158.446 157.172 1
2022 192.689 122.774 608 1.783 121.839 123.014 —
2021 183.150 133.471 393 — 217.821 217.428 —
2020 139.939 83.717 1.061 — 281.019 279.958 —
2019 164.733 137.567 976 — 197.217 196.241 —
2018 169.433 138.435 5.772 — 216.268 210.496 —
2017 168.237 111.946 1.071 — 233.133 232.062 —
2016 147.364 119.876 4.099 — 124.215 120.116 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
2,64% (2024: 12,55%)
Datorii / Total active (total active: 73.881 RON)
Solvabilitate generală
37,95 (2024: 7,97)
Total active / Datorii (total active: 73.881 RON)
Autonomie financiară
97,36% (2024: 87,45%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 73.881 RON)
Rentabilitate active (ROA)
97,04% (2024: 14,79%)
Profit net / Total active (total active: 73.881 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,67% (2024: 16,91%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
52,48% (2024: 5,43%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre PROMAR CONT SRL

Reprezentanții firmei sunt: BOGA MARIA (administrator), BOGA MARIA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
04.09.2026 Organ fiscal Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice ANAF
29.07.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 26.01.2010 Transfer (sosire) din 16.07.2026 ANAF
29.07.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
29.07.2026 Data stării juridice 26.01.2010 16.07.2026 ANAF
29.07.2026 Număr de înmatriculare J40/854/2010 J2010000854408 ANAF