CABRO CONSTRUCT SRL
CABRO CONSTRUCT SRL (CUI 26458932) este înmatriculată din 2010 cu număr ORC J2010000147290 și are sediul în Ploiești, județul Prahova. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 30.000 RON, o pierdere netă de 51.542 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 50,0% față de 2022.
Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.
- CUI
- 26458932
- Nr. ORC
- J2010000147290
- EUID
- ROONRC.J2010000147290
- Înmatriculată
- 16 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).
Activitate
Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4100 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
- 4291 Construcții hidrotehnice
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4339 Alte lucrări de finisare
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Reprezentanți
- Administrator
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -6.219 | 2.372.082 | — | 1.157.454 | -1.213.091 | — |
| 2024 | — | -7.144 | 2.365.161 | — | 1.156.683 | -1.206.872 | — |
| 2023 | 30.000 | -51.542 | 2.357.896 | — | 1.156.675 | -1.199.728 | 1 |
| 2022 | 60.000 | -131.152 | 2.275.268 | — | 1.127.014 | -1.148.186 | 1 |
| 2021 | 821.240 | -217.954 | 1.864.757 | — | 1.288.922 | -575.835 | 25 |
| 2020 | 1.670.738 | 898.877 | 4.602.907 | 605.335 | 5.003.578 | 1.006.006 | — |
| 2019 | 1.670.738 | 898.877 | 4.602.907 | 605.335 | 5.003.578 | 1.006.006 | — |
| 2018 | 1.673.066 | 130.870 | 3.685.981 | 638.088 | 3.147.841 | 107.127 | — |
| 2017 | 3.224.710 | 173.452 | 2.367.442 | 740.744 | 1.595.776 | -23.743 | — |
| 2016 | 11.189.960 | 1.797.018 | 2.162.940 | 1.171.734 | 2.351.314 | 1.367.287 | 50 |
Indicatori financiari
bilanț 2023 (vs 2022)- Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
- Pierderi consecutive 2022-2023
- Datorii peste total active
Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre CABRO CONSTRUCT SRL
Reprezentanții firmei sunt: BELU PAUL-GEORGE (administrator), CHIVU BOGDAN (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | Cod CAEN principal | 4120 | 4100 | ANAF |