Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

VI & LI CONSTRUCT SERV S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 13.10.2026 (ANAF)

VI & LI CONSTRUCT SERV S.R.L. (CUI 26475046) este înmatriculată din 2010 cu număr ORC J2010000343232 și are sediul în Voluntari, județul Ilfov. Activitatea principală: Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (cod CAEN 4322). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 14.040 RON și un profit net de 1.473 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 74,4% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
26475046
Nr. ORC
J2010000343232
EUID
ROONRC.J2010000343232
Înmatriculată
16 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. DUMITRU VLĂSCEANU 8, Sat Voluntari Orş. Voluntari Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
14.040 RON
2025▼ 74,4%
Rezultat net
1.473 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (44) · 17 diviziuni
  • 0510 Extracția cărbunelui superior (PCS=>23865 kJ/kg)
  • 0520 Extracția cărbunelui inferior (PCS<23865 kJ/kg)
Diviziunea 05 · Extracția cărbunelui superior și inferior (2)
  • 0510 Extracția cărbunelui superior (PCS=>23865 kJ/kg)
  • 0520 Extracția cărbunelui inferior (PCS<23865 kJ/kg)
Diviziunea 07 · Extracția minereurilor metalifere (3)
  • 0710 Extracția minereurilor feroase
  • 0721 Extracția minereurilor de uraniu și toriu
  • 0729 Extracția altor minereuri metalifere neferoase
Diviziunea 08 · Alte activități extractive (6)
  • 0811 Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei
  • 0812 Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului
  • 0891 Extracția mineralelor pentru industria chimică și a îngrășămintelor naturale
  • 0892 Extracția turbei
  • 0893 Extracția sării
  • 0899 Alte activități extractive n.c.a.
Diviziunea 31 · Fabricarea de mobilă (1)
  • 3100 Fabricarea de mobilă
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (1)
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (15)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
  • 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
  • 4391 Activități de zidărie
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4942 Servicii de mutare
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5224 Manipulări
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (1)
  • 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a.
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (3)
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
  • 8122 Activități specializate de curățenie
  • 8123 Alte activități de curățenie
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport
Diviziunea 87 · Servicii combinate de îngrijire medicală și asistență socială, cu cazare (1)
  • 8799 Alte activități de asistență socială, cu cazare n.c.a.
Diviziunea 88 · Activități de asistență socială, fără cazare (1)
  • 8899 Alte activități de asistență socială, fără cazare, n.c.a.
Diviziunea 91 · Activități ale bibliotecilor, arhivelor, muzeelor și alte activități culturale (1)
  • 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural
Diviziunea 95 · Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc (4)
  • 9521 Repararea și întreținerea aparatelor electronice de uz casnic
  • 9522 Repararea și întreținerea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină
  • 9524 Repararea și întreținerea mobilei și a furniturilor casnice
  • 9529 Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a.
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9691 Activități de servicii personale la domiciliu

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 14.040 1.473 22.470 171 3.228 -19.071 —
2024 54.800 -12.355 21.712 171 1.599 -19.263 —
2023 25.350 -2.686 10.335 171 3.256 -6.908 —
2022 8.400 -5.026 5.234 171 841 -4.222 —
2021 24.500 8.759 3.911 — 3.481 804 —
2020 — 0 7.955 — — -7.955 —
2019 — 0 7.955 — — -7.955 —
2018 — 0 7.955 — — -7.955 —
2017 — 0 7.955 — — -7.955 —
2016 — -52 7.955 — — -7.955 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
661,08% (2024: 1.226,67%)
Datorii / Total active (total active: 3.399 RON)
Solvabilitate generală
0,15 (2024: 0,08)
Total active / Datorii (total active: 3.399 RON)
Autonomie financiară
-561,08% (2024: -1.088,31%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 3.399 RON)
Rentabilitate active (ROA)
43,34% (2024: -698,02%)
Profit net / Total active (total active: 3.399 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
10,49% (2024: -22,55%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre VI & LI CONSTRUCT SERV S.R.L.

Reprezentantul firmei este: ZALIZNEA LIVIU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025