Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SAVRAL DOORS SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 01.11.2026 (ANAF)

SAVRAL DOORS SRL (CUI 26484516) este înmatriculată din 2010 cu număr ORC J2010000148088 și are sediul în județul Brașov. Activitatea principală: Intermedieri în comerțul cu produse diverse (cod CAEN 4619). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 71.784 RON și un profit net de 7.379 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 4,5% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
26484516
Nr. ORC
J2010000148088
EUID
ROONRC.J2010000148088
Înmatriculată
16 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Str. SARMISEGETUZA 4, Mun. Braşov Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
71.784 RON
2025▲ 4,5%
Rezultat net
7.379 RON
2025▲ 207,7%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Secțiunea G · Diviziunea 46 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (10) · 5 diviziuni
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (1)
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (4)
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
  • 4686 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (3)
  • 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5210 Depozitări

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 71.784 7.379 126 — 11.903 11.777 —
2024 68.706 2.398 1.588 — 5.986 4.398 1
2023 69.017 0 3.761 4.393 1.368 2.000 1
2022 160.655 14.195 6.654 16.017 10.288 19.651 1
2021 156.073 7.648 8.527 16.017 5.614 13.104 1
2020 63.273 31 28.414 16.017 17.853 5.456 1
2019 72.127 0 61.064 56.017 10.472 5.425 1
2018 35.037 0 55.227 56.017 4.635 5.425 1
2017 58.192 0 39.313 56.017 4.987 21.691 1
2016 93.491 12.702 26.769 46.327 2.133 21.691 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
1,06% (2024: 26,53%)
Datorii / Total active (total active: 11.903 RON)
Solvabilitate generală
— (2024: 3,77)
Total active / Datorii (total active: 11.903 RON)
Autonomie financiară
98,94% (2024: 73,47%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 11.903 RON)
Rentabilitate active (ROA)
61,99% (2024: 40,06%)
Profit net / Total active (total active: 11.903 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
62,66% (2024: 54,52%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
10,28% (2024: 3,49%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SAVRAL DOORS SRL

Reprezentantul firmei este: SAVIN-RĂDUCANU LUCIAN GEORGE (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025