Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ARBET GROUP S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 15.10.2026 (ANAF)

ARBET GROUP S.R.L. (CUI 26505902) este înmatriculată din 2010 cu număr ORC J2/442/2024 și are sediul în județul Arad. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 46.369 RON, un profit net de 564 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 43,6% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
26505902
Nr. ORC
J2/442/2024
EUID
ROONRC.J2/442/2024
Înmatriculată
16 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Aleea Ulise 3, Mun. Arad Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
46.369 RON
2025▼ 43,6%
Rezultat net
564 RON
2025▼ 94,7%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4100 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (18) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 6 diviziuni
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (1)
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (13)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (1)
  • 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 și 2022. Surse: MFinanțe (2016, 2023) și ANAF (2024–2025). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 46.369 564 32.948 0 39.411 6.463 1
2024 82.183 10.694 33.558 0 39.457 5.899 1
2023 — 0 6.845 — 2.000 -4.845 —
2016 — 0 6.845 2.000 608 -4.237 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
83,6% (2024: 85,05%)
Datorii / Total active (total active: 39.411 RON)
Solvabilitate generală
1,2 (2024: 1,18)
Total active / Datorii (total active: 39.411 RON)
Autonomie financiară
16,4% (2024: 14,95%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 39.411 RON)
Rentabilitate active (ROA)
1,43% (2024: 27,1%)
Profit net / Total active (total active: 39.411 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
8,73% (2024: 181,28%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
1,22% (2024: 13,01%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ARBET GROUP S.R.L.

Reprezentantul firmei este: SCULICI CRISTIAN-TRAIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
18.09.2026 Plătitoare de TVA Nu Da ANAF
18.09.2026 TVA la încasare Nu Da ANAF
18.09.2026 Cod CAEN principal 4120 4100 ANAF
18.09.2026 Număr de înmatriculare J02/442/2024 J2024000442024 ANAF