Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

PRESTARI CIPRIS SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 02.11.2026 (ANAF)

PRESTARI CIPRIS SRL (CUI 26506940) este înmatriculată din 2010 cu număr ORC J35/217/2010 și are sediul în Timișoara, județul Timiș. Activitatea principală: Întreținerea și repararea autovehiculelor (cod CAEN 4520, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 60.800 RON și un profit net de 4.890 RON.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
26506940
Nr. ORC
J35/217/2010
EUID
ROONRC.J35/217/2010
Înmatriculată
16 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Constantin Brâncoveanu 103, Mun. Timişoara Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
60.800 RON
2024
Rezultat net
4.890 RON
2024
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor
Secțiunea G · Diviziunea 45 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2024
4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (29) · CAEN Rev.2 · 6 diviziuni
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (6)
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
  • 4291 Construcții hidrotehnice
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (12)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (4)
  • 4643 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
  • 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (4)
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate
  • 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice, în magazine specializate
  • 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (2)
  • 5610 Restaurante
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 73.592 — 1.604 -71.988 —
2024 60.800 4.890 73.592 — 1.604 -71.988 —
2023 — 0 143.393 — 66.515 -76.878 —
2022 — 0 143.393 — 66.515 -76.878 —
2021 — 0 143.393 — 66.515 -76.878 —
2020 — 0 143.393 — 66.515 -76.878 —
2019 — -420 143.393 — 66.515 -76.878 —
2018 — -2.519 143.393 420 66.515 -76.458 —
2017 — -4.120 143.393 2.939 66.515 -73.939 1
2016 1.000 -11.806 147.898 5.458 72.621 -69.819 1

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2017)
Grad de îndatorare
4.588,03% (2017: 206,46%)
Datorii / Total active (total active: 1.604 RON)
Solvabilitate generală
0,02 (2017: 0,48)
Total active / Datorii (total active: 1.604 RON)
Autonomie financiară
-4.488,03% (2017: -106,46%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 1.604 RON)
Rentabilitate active (ROA)
304,86% (2017: -5,93%)
Profit net / Total active (total active: 1.604 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
8,04%
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre PRESTARI CIPRIS SRL

Reprezentantul firmei este: ISĂRESCU EMIL CIPRIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024