Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

LEONSS CONSTRUCT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 25.10.2026 (ANAF)

LEONSS CONSTRUCT S.R.L. (CUI 26599508) este înmatriculată din 2010 cu număr ORC J8/2524/2020 și are sediul în județul Brașov. Activitatea principală: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4120, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2022, firma a raportat o pierdere netă de 2.475 RON și un număr mediu de 1 salariat.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
26599508
Nr. ORC
J8/2524/2020
EUID
ROONRC.J8/2524/2020
Înmatriculată
16 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Zaharia Stancu 8F, Mun. Braşov Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
—
2022
Rezultat net
-2.475 RON
2022
Angajați
1
2022▼ 66,7%

Activitate

CAEN principal
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2022
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.2
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (4)
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2024. Surse: MFinanțe (2016–2020, 2022–2024) și ANAF (2021). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2024 — -7.882 53.796 — 67.780 13.984 —
2023 — 0 55.006 — 76.872 21.866 —
2022 — -2.475 55.006 — 76.872 21.866 1
2021 7.563 -79.449 131.096 0 155.436 24.340 3
2020 297.261 -64.069 114.916 — 218.706 103.790 6
2019 — 0 22.361 — 194.381 172.020 —
2018 — 0 22.361 — 194.381 172.020 —
2017 — 0 22.861 — 194.881 172.020 —
2016 — -17.616 29.601 1.500 200.121 172.020 —

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2021)
Grad de îndatorare
71,56% (2021: 84,34%)
Datorii / Total active (total active: 76.872 RON)
Solvabilitate generală
1,4 (2021: 1,19)
Total active / Datorii (total active: 76.872 RON)
Autonomie financiară
28,44% (2021: 15,66%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 76.872 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-3,22% (2021: -51,11%)
Profit net / Total active (total active: 76.872 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-11,32% (2021: -326,41%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
— (2021: -1.050,5%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Pierderi consecutive 2021-2022

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre LEONSS CONSTRUCT S.R.L.

Reprezentantul firmei este: FULGER MARIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022