Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MELLAMUSIC PRODUCTION S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 10.10.2026 (ANAF)

MELLAMUSIC PRODUCTION S.R.L. (CUI 26648546) este înmatriculată din 2010 cu număr ORC J40/8866/2019 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Activități de interpretare artistică (spectacole) — cod CAEN 9001, nomenclatorul CAEN Rev.2. În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 97.691 RON, o pierdere netă de 18.544 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 81,1% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
26648546
Nr. ORC
J40/8866/2019
EUID
ROONRC.J40/8866/2019
Înmatriculată
16 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Şos. Fundeni 262F, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
97.691 RON
2025▲ 81,1% față de 2023
Rezultat net
-18.544 RON
2025
Angajați
1
2025

Activitate

CAEN principal
9001 Activități de interpretare artistică (spectacole)
Secțiunea R · Diviziunea 90 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2025
9001 Activități de interpretare artistică (spectacole)

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (9) · CAEN Rev.2 · 8 diviziuni
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
  • 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
Diviziunea 55 · Hoteluri și alte facilități de cazare (1)
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
Diviziunea 59 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune; înregistrări audio și activități de editare muzicală (1)
  • 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 90 · Activități de creație și interpretare artistică (2)
  • 9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)
  • 9003 Activități de creație artistică
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (1)
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2024. Surse: MFinanțe (2016–2023) și ANAF (2025). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 97.691 -18.544 44.079 13.405 57.604 26.930 1
2023 53.949 23.262 15.973 7.306 18.352 9.685 0
2022 41.338 1.385 36.038 5.435 17.026 -13.577 0
2021 25.041 -8.930 21.790 494 6.334 -14.962 0
2020 12.022 -18.937 10.023 494 3.497 -6.032 0
2019 0 -2.732 4.500 5.229 12.177 12.906 0
2018 0 0 0 4.270 11.368 15.638 0
2017 0 0 0 4.270 11.368 15.638 0
2016 0 0 0 4.270 11.368 15.638 0

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2023)
Grad de îndatorare
62,08% (2023: 62,25%)
Datorii / Total active (total active: 71.009 RON)
Solvabilitate generală
1,61 (2023: 1,61)
Total active / Datorii (total active: 71.009 RON)
Autonomie financiară
37,92% (2023: 37,75%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 71.009 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-26,11% (2023: 90,66%)
Profit net / Total active (total active: 71.009 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-68,86% (2023: 240,19%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-18,98% (2023: 43,12%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MELLAMUSIC PRODUCTION S.R.L.

Reprezentantul firmei este: BOSTAN FIRICEL-EDUARD (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025