Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

RUSTIQ LINE SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 24.10.2026 (ANAF)

RUSTIQ LINE SRL (CUI 26956635) este înmatriculată din 2010 cu număr ORC J2010000800128 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Fabricarea de mobilă (cod CAEN 3100). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 54.406 RON și un profit net de 1.720 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 42,6% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
26956635
Nr. ORC
J2010000800128
EUID
ROONRC.J2010000800128
Înmatriculată
16 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Str. Câmpina 62, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
54.406 RON
2025▼ 42,6%
Rezultat net
1.720 RON
2025▼ 78,2%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
3100 Fabricarea de mobilă
Secțiunea C · Diviziunea 31 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
3109 Fabricarea de mobilă n.c.a.

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (3100 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (15) · 8 diviziuni
  • 1624 Fabricarea ambalajelor din lemn
  • 1627 Finisarea articolelor din lemn
Diviziunea 16 · Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite (2)
  • 1624 Fabricarea ambalajelor din lemn
  • 1627 Finisarea articolelor din lemn
Diviziunea 22 · Fabricarea produselor din cauciuc și mase plastice (1)
  • 2226 Fabricarea altor produse din material plastic
Diviziunea 32 · Alte activități industriale n.c.a. (1)
  • 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (3)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (3)
  • 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
  • 4682 Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice
  • 4689 Comerț cu ridicata specializat al altor produse n.c.a.
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
  • 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (2)
  • 7413 Activități de design de interior
  • 7414 Alte activități de design specializat
Diviziunea 95 · Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc (1)
  • 9524 Repararea și întreținerea mobilei și a furniturilor casnice

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 3109 Fabricarea de mobilă n.c.a. (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 54.406 1.720 4.987 2.456 21.736 19.498 —
2024 94.722 7.877 15.159 29.784 23.242 53.517 —
2023 63.888 1.178 45.272 32.375 43.338 45.640 —
2022 78.046 -8.830 29.083 33.571 24.663 44.461 —
2021 91.484 7.433 21.952 38.698 21.248 53.291 —
2020 81.435 8.663 13.889 31.989 13.849 47.244 —
2019 47.544 -3.910 28.416 28.571 23.240 38.906 0
2018 74.836 41 13.794 28.571 12.528 42.816 1
2017 66.367 -8.379 18.145 28.571 17.164 42.776 1
2016 36.931 -26.316 23.296 28.571 30.693 51.154 0

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
20,61% (2024: 28,59%)
Datorii / Total active (total active: 24.192 RON)
Solvabilitate generală
4,85 (2024: 3,5)
Total active / Datorii (total active: 24.192 RON)
Autonomie financiară
80,6% (2024: 100,93%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 24.192 RON)
Rentabilitate active (ROA)
7,11% (2024: 14,85%)
Profit net / Total active (total active: 24.192 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
8,82% (2024: 14,72%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
3,16% (2024: 8,32%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre RUSTIQ LINE SRL

Reprezentantul firmei este: ZSIGMOND LEVENTE (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025