Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SUPREMCLEAN SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 18.10.2026 (ANAF)

SUPREMCLEAN SRL (CUI 27147756) este înmatriculată din 2010 cu număr ORC J12/1066/2010 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități generale de curățenie a clădirilor (cod CAEN 8121). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 750 RON și un profit net de 7 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 99,8% față de 2022.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
27147756
Nr. ORC
J12/1066/2010
EUID
ROONRC.J12/1066/2010
Înmatriculată
16 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Tăietura Turcului 47, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
750 RON
2023▼ 99,8%
Rezultat net
7 RON
2023▼ 100,0%
Angajați
0
2023

Activitate

CAEN principal
8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
Secțiunea O · Diviziunea 81 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2023
8121 Activități generale de curățenie a clădirilor

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 8110 Activități de servicii suport combinate
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (1)
  • 4339 Alte lucrări de finisare
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (3)
  • 8110 Activități de servicii suport combinate
  • 8122 Activități specializate de curățenie
  • 8129 Alte activități de curățenie

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 21.735 — 146.436 124.701 —
2024 — -1.061 21.735 — 146.436 124.701 —
2023 750 7 21.735 — 147.497 125.762 0
2022 410.165 146.643 21.700 — 147.455 125.755 9
2021 296.524 -19.897 169.250 — 148.361 -20.889 12
2020 0 0 23.852 — 22.860 -992 —
2019 0 0 23.852 — 22.860 -992 —
2018 0 0 23.852 — 22.860 -992 —
2017 700 424 23.928 — 22.936 -992 —
2016 900 516 23.907 — 22.491 -1.416 —

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2022)
Grad de îndatorare
14,74% (2022: 14,72%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
6,79 (2022: 6,8)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
85,26% (2022: 85,28%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
0% (2022: 99,45%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
0,01% (2022: 116,61%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
— (2022: 35,75%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SUPREMCLEAN SRL

Reprezentantul firmei este: DUMBRAVĂ DAN LUCIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023