TIPOGRAFIA "VISION MEDYA" SRL
TIPOGRAFIA "VISION MEDYA" SRL (CUI 27189417) este înmatriculată din 2010 cu număr ORC J2010006865406 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Comerț cu ridicata al autovehiculelor (cod CAEN 4671). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 6.704 RON și un profit net de 4.500 RON.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 27189417
- Nr. ORC
- J2010006865406
- EUID
- ROONRC.J2010006865406
- Înmatriculată
- 16 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).
Activitate
În bilanțul pe 2023, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4671 — Comerț cu ridicata al autovehiculelor). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.
- 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
- 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat
- 4931 Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic
- 4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
- 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
- 4934 Transporturi de pasageri cu funiculare, teleferice și schilifturi
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
- 5210 Depozitări
- 5224 Manipulări
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 | 18.696 | — | 3.432 | -14.078 | — |
| 2024 | — | 0 | 18.696 | — | 3.432 | -14.078 | — |
| 2023 | 6.704 | 4.500 | 19.599 | — | 4.335 | -14.078 | — |
| 2022 | — | 0 | 25.446 | — | 5.682 | -18.578 | — |
| 2021 | — | 0 | 25.446 | — | 5.682 | -18.578 | — |
| 2020 | — | 0 | 25.446 | — | 5.682 | -18.578 | — |
| 2019 | 530 | -2.712 | 25.446 | — | 5.682 | -18.578 | — |
| 2018 | 44.100 | 18.847 | 40.076 | 3.226 | 58.688 | 23.024 | — |
| 2017 | 5.266 | 942 | 99.034 | 4.839 | 110.649 | 17.640 | 1 |
| 2016 | — | -3.777 | 97.194 | 7.015 | 105.690 | 16.697 | — |
Indicatori financiari
bilanț 2023 (vs 2019)- Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
- Datorii peste total active
Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre TIPOGRAFIA "VISION MEDYA" SRL
Reprezentantul firmei este: STOIAN ION-ADRIAN (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .