Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MONTANA TOTAL INVEST SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 31.10.2026 (ANAF)

MONTANA TOTAL INVEST SRL (CUI 27255456) este înmatriculată din 2010 cu număr ORC J2010007489409 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract (cod CAEN 6832). În 2020, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.417 RON și o pierdere netă de 1.373 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 68,1% față de 2019.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
27255456
Nr. ORC
J2010007489409
EUID
ROONRC.J2010007489409
Înmatriculată
16 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Cal. Călăraşilor 132, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2020).

Cifra de afaceri
2.417 RON
2020▼ 68,1%
Rezultat net
-1.373 RON
2020
Angajați
—
2020

Activitate

CAEN principal
6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
Secțiunea M · Diviziunea 68 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2020
6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (21) · 4 diviziuni
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (6)
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
  • 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri
  • 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (10)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (4)
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -180 4.066.635 2.335.477 61.573 -1.669.585 —
2024 — -240 4.066.635 2.335.477 61.753 -1.669.405 —
2023 — -240 4.066.635 2.335.477 61.993 -1.669.165 —
2022 — -6.317 4.066.635 2.335.477 62.233 -1.668.925 —
2021 — -7.307 4.060.561 2.335.477 62.476 -1.662.608 —
2020 2.417 -1.373 4.053.490 2.335.477 62.712 -1.655.301 —
2019 7.572 -8.318 4.049.998 2.335.477 60.592 -1.653.929 —
2018 2.497 -5.069 4.036.576 2.335.477 55.488 -1.645.611 —
2017 — -161 4.029.312 2.335.477 53.293 -1.640.542 —
2016 — -527 4.029.312 2.335.477 53.454 -1.640.381 —

Indicatori financiari

bilanț 2020 (vs 2019)
Grad de îndatorare
169,02% (2019: 169,03%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
0,59 (2019: 0,59)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
-69,02% (2019: -69,03%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-0,06% (2019: -0,35%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-56,81% (2019: -109,85%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2019-2020
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2020). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MONTANA TOTAL INVEST SRL

Reprezentantul firmei este: NAHUM TAL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2020