Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CEZMAT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 19.10.2026 (ANAF)

CEZMAT S.R.L. (CUI 27264179) este înmatriculată din 2010 cu număr ORC J2010001027052 și are sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală: Alte activități poștale și de curier (cod CAEN 5320). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 48.049 RON și un profit net de 22.582 RON. Cifra de afaceri e de 15,1 ori mai mare decât în 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
27264179
Nr. ORC
J2010001027052
EUID
ROONRC.J2010001027052
Înmatriculată
16 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Szigligeti Ede 2-4, Mun. Oradea Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
48.049 RON
2025▲ 1.412,9%
Rezultat net
22.582 RON
2025▲ 1.529,3%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
5320 Alte activități poștale și de curier
Secțiunea H · Diviziunea 53 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
5320 Alte activități poștale și de curier

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (11) · 7 diviziuni
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 18 · Tipărire și reproducerea pe suporți a înregistrărilor (1)
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
Diviziunea 66 · Activități auxiliare pentru intermedieri financiare, activități de asigurare și fonduri de pensii (3)
  • 6619 Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii
  • 6621 Activități de evaluare a riscului de asigurare și a pagubelor
  • 6622 Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (2)
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
  • 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport
Diviziunea 95 · Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc (2)
  • 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor
  • 9532 Repararea și întreținerea motocicletelor

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2018, 2021 și 2023. Surse: MFinanțe (2016–2017, 2019–2020, 2024–2025) și ANAF (2022). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 48.049 22.582 52.454 54.974 7.742 1.725 —
2024 3.176 1.386 21.925 — 1.067 -20.858 —
2022 0 0 22.243 0 0 -22.243 0
2020 — 0 25.354 — 3.115 -22.239 —
2019 — -15.642 25.354 — 3.115 -22.239 —
2017 — 0 26.800 — 20.203 -6.597 1
2016 — 0 26.800 — 20.203 -6.597 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
83,64% (2024: 2.054,83%)
Datorii / Total active (total active: 62.716 RON)
Solvabilitate generală
1,2 (2024: 0,05)
Total active / Datorii (total active: 62.716 RON)
Autonomie financiară
2,75% (2024: -1.954,83%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 62.716 RON)
Rentabilitate active (ROA)
36,01% (2024: 129,9%)
Profit net / Total active (total active: 62.716 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
1.309,1%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
47% (2024: 43,64%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CEZMAT S.R.L.

Reprezentantul firmei este: MATEI CĂLIN-ANDREI (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025