Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TRAVEL JMA DEVELOPMENT SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 28.10.2026 (ANAF)

TRAVEL JMA DEVELOPMENT SRL (CUI 27679117) este înmatriculată din 2010 cu număr ORC J2022014839409 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (cod CAEN 5520). În 2024, firma a raportat o pierdere netă de 20.553 RON și un număr mediu de 1 salariat.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
27679117
Nr. ORC
J2022014839409
EUID
ROONRC.J2022014839409
Înmatriculată
16 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Cal. Floreasca 169, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
—
2024
Rezultat net
-20.553 RON
2024
Angajați
1
2024– 0,0%

Activitate

CAEN principal
5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
Secțiunea I · Diviziunea 55 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (20) · 10 diviziuni
  • 2433 Producția de profile obținute la rece
  • 2540 Fabricarea produselor metalice obținute prin deformare plastică; metalurgia pulberilor
Diviziunea 24 · Industria metalurgică (1)
  • 2433 Producția de profile obținute la rece
Diviziunea 25 · Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații (2)
  • 2540 Fabricarea produselor metalice obținute prin deformare plastică; metalurgia pulberilor
  • 2553 Operațiuni de mecanică generală
Diviziunea 31 · Fabricarea de mobilă (1)
  • 3100 Fabricarea de mobilă
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (1)
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (6)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4335 Alte lucrări de finisare
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (2)
  • 5611 Restaurante
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (2)
  • 7111 Activități de arhitectură
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (3)
  • 7413 Activități de design de interior
  • 7414 Alte activități de design specializat
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
  • 6312 Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
  • 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -1.362 66.678 400 7.207 -59.071 —
2024 — -20.553 66.670 400 8.560 -57.710 1
2023 — -39.153 182.644 — 145.487 -37.157 1
2022 2.578 1.546 149.300 — 151.296 1.996 1
2021 0 0 500 — 950 450 —
2020 0 0 500 — 950 450 —
2019 0 0 500 — 950 450 0
2018 — 0 500 — 950 450 0
2017 — -1 500 — 950 450 0
2016 950 921 499 — 950 451 0

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
744,08% (2023: 125,54%)
Datorii / Total active (total active: 8.960 RON)
Solvabilitate generală
0,13 (2023: 0,8)
Total active / Datorii (total active: 8.960 RON)
Autonomie financiară
-644,08% (2023: -25,54%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 8.960 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-229,39% (2023: -26,91%)
Profit net / Total active (total active: 8.960 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
—
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2023-2024
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TRAVEL JMA DEVELOPMENT SRL

Reprezentanții firmei sunt: ANGHEL ILINCA (administrator), ANGHEL ADRIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024