Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TWINS PROFILE SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 31.10.2026 (ANAF)

TWINS PROFILE SRL (CUI 27768508) este înmatriculată din 2010 cu număr ORC J2010011760406 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (cod CAEN 4341). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 764.063 RON, un profit net de 30.841 RON și un număr mediu de 3 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 23,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
27768508
Nr. ORC
J2010011760406
EUID
ROONRC.J2010011760406
Înmatriculată
15 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Cal. Dudeşti 142A, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
764.063 RON
2025▼ 23,3%
Rezultat net
30.841 RON
2025▲ 102,9%
Angajați
3
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (9) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 4 diviziuni
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (1)
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (6)
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
  • 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
  • 4675 Comerț cu ridicata al produselor chimice
  • 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare
  • 4677 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5210 Depozitări

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 764.063 30.841 77.589 7.219 11.733 -58.213 3
2024 995.539 15.201 125.806 2.480 34.075 -89.219 3
2023 622.287 -38.333 381.407 35.250 229.154 -104.421 3
2022 758.706 -6.272 231.435 55.271 97.594 -66.088 3
2021 575.621 -9.733 197.101 57.829 66.974 -59.816 3
2020 595.791 -2.290 183.939 61.151 60.223 -50.083 3
2019 412.574 -13.805 181.109 59.879 60.956 -47.792 2
2018 334.355 -36.650 71.126 7.067 30.052 -34.007 5
2017 578.891 49.818 77.670 9.486 70.827 2.643 5
2016 356.470 -5.976 46.691 12.389 36.945 2.643 5

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
409,4% (2024: 344,16%)
Datorii / Total active (total active: 18.952 RON)
Solvabilitate generală
0,24 (2024: 0,29)
Total active / Datorii (total active: 18.952 RON)
Autonomie financiară
-307,16% (2024: -244,07%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 18.952 RON)
Rentabilitate active (ROA)
162,73% (2024: 41,58%)
Profit net / Total active (total active: 18.952 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
4,04% (2024: 1,53%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TWINS PROFILE SRL

Reprezentantul firmei este: NICULESCU ALBERT (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025