Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

B & M SUPREM FASHION DESIGN SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 29.10.2026 (ANAF)

B & M SUPREM FASHION DESIGN SRL (CUI 27777107) este înmatriculată din 2010 cu număr ORC J2022003002409 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2,4 milioane RON, un profit net de 323.364 RON și un număr mediu de 9 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 31,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
27777107
Nr. ORC
J2022003002409
EUID
ROONRC.J2022003002409
Înmatriculată
15 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Lunca Florilor 4, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
2.447.037 RON
2025▲ 31,3%
Rezultat net
323.364 RON
2025▼ 42,8%
Angajați
9
2025▼ 25,0%

Activitate

CAEN principal
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4100 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (40) · 9 diviziuni
  • 0510 Extracția cărbunelui superior (PCS=>23865 kJ/kg)
  • 0520 Extracția cărbunelui inferior (PCS<23865 kJ/kg)
Diviziunea 05 · Extracția cărbunelui superior și inferior (2)
  • 0510 Extracția cărbunelui superior (PCS=>23865 kJ/kg)
  • 0520 Extracția cărbunelui inferior (PCS<23865 kJ/kg)
Diviziunea 07 · Extracția minereurilor metalifere (3)
  • 0710 Extracția minereurilor feroase
  • 0721 Extracția minereurilor de uraniu și toriu
  • 0729 Extracția altor minereuri metalifere neferoase
Diviziunea 08 · Alte activități extractive (6)
  • 0811 Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei
  • 0812 Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului
  • 0891 Extracția mineralelor pentru industria chimică și a îngrășămintelor naturale
  • 0892 Extracția turbei
  • 0893 Extracția sării
  • 0899 Alte activități extractive n.c.a.
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (4)
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
  • 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (16)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
  • 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
  • 4391 Activități de zidărie
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (4)
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
  • 8122 Activități specializate de curățenie
  • 8123 Alte activități de curățenie
  • 8130 Activități de întreținere peisagistică
Diviziunea 91 · Activități ale bibliotecilor, arhivelor, muzeelor și alte activități culturale (1)
  • 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9691 Activități de servicii personale la domiciliu

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
  • 4339 Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 2.447.037 323.364 419.726 1.963 1.168.545 716.385 9
2024 1.863.889 565.637 243.976 7.211 1.069.338 798.176 12
2023 1.437.426 258.940 243.246 39.709 718.847 480.913 15
2022 1.514.578 248.983 171.626 103.521 378.902 276.400 17
2021 3.341.761 27.177 454.959 153.460 363.313 27.417 33
2020 5.185.844 1.120.413 371.552 211.605 1.314.997 1.120.653 38
2019 3.343.891 903.770 406.856 94.498 1.250.765 904.010 37
2018 4.578.550 1.457.890 221.716 134.828 1.723.506 1.467.493 35
2017 3.825.813 406.276 244.862 201.918 762.038 433.060 48
2016 5.066.308 1.412.573 313.116 168.780 1.555.699 1.412.813 106

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
35,86% (2024: 22,66%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
2,79 (2024: 4,41)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
61,2% (2024: 74,14%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
27,63% (2024: 52,54%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
45,14% (2024: 70,87%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
13,21% (2024: 30,35%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre B & M SUPREM FASHION DESIGN SRL

Reprezentanții firmei sunt: STANCU AURICĂ (administrator), STANCU AURICĂ (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025