Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ROMEDO SALV SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 10.10.2026 (ANAF)

ROMEDO SALV SRL (CUI 27853271) este înmatriculată din 2010 cu număr ORC J2010000380075 și are sediul în județul Iași. Activitatea principală: închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (cod CAEN 6820). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 131.629 RON și o pierdere netă de 4.944 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 73,8% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
27853271
Nr. ORC
J2010000380075
EUID
ROONRC.J2010000380075
Înmatriculată
15 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Libertăţii 34, Mun. Iaşi Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
131.629 RON
2025▼ 73,8%
Rezultat net
-4.944 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Secțiunea M · Diviziunea 68 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (6820 — închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (20) · 9 diviziuni
  • 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (10)
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor
  • 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
  • 4761 Comerț cu amănuntul al cărților
  • 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie
  • 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5210 Depozitări
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (2)
  • 5611 Restaurante
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (2)
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (1)
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (1)
  • 8122 Activități specializate de curățenie

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 131.629 -4.944 162.217 416.344 19.385 273.512 —
2024 503.003 -12.080 228.050 442.574 78.742 293.266 —
2023 557.965 72.446 255.757 464.739 96.364 305.346 3
2022 508.951 79.564 343.788 483.122 93.566 232.900 —
2021 420.780 63.202 88.146 505.902 65.581 483.337 3
2020 364.155 60.640 24.517 528.852 70.799 575.134 —
2019 530.065 157.157 183.754 547.095 91.354 454.695 3
2018 433.911 103.791 325.857 569.890 53.504 297.537 3
2017 484.131 29.451 429.298 583.578 38.119 192.399 4
2016 468.871 32.490 497.196 600.337 41.807 162.948 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
37,23% (2024: 43,75%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
2,69 (2024: 2,29)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
62,77% (2024: 56,25%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-1,13% (2024: -2,32%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-1,81% (2024: -4,12%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-3,76% (2024: -2,4%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Pierderi consecutive 2024-2025

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ROMEDO SALV SRL

Reprezentantul firmei este: HRIȚCU IOANA-CLAUDIA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
10.10.2026 Organ fiscal Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi ANAF
12.09.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 24.12.2010 Transfer (sosire) din 10.08.2026 ANAF
12.09.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
12.09.2026 Data stării juridice 24.12.2010 10.08.2026 ANAF
12.09.2026 Cod CAEN principal 4711 6820 ANAF
12.09.2026 Număr de înmatriculare J07/380/2010 J2010000380075 ANAF