Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SEVER SECURITY SYSTEMS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 14.10.2026 (ANAF)

SEVER SECURITY SYSTEMS S.R.L. (CUI 27871804) este înmatriculată din 2011 cu număr ORC J40/47/2011 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Lucrări de instalații electrice (cod CAEN 4321). În 2021, firma a raportat o cifră de afaceri de 32.653 RON și o pierdere netă de 123 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 34,2% față de 2020.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
27871804
Nr. ORC
J40/47/2011
EUID
ROONRC.J40/47/2011
Înmatriculată
15 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Vulturilor 63, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2021).

Cifra de afaceri
32.653 RON
2021▼ 34,2%
Rezultat net
-123 RON
2021
Angajați
—
2021

Activitate

CAEN principal
4321 Lucrări de instalații electrice
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2021 divergent
4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților

În bilanțul pe 2021, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4321 — Lucrări de instalații electrice). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 4932 Transporturi cu taxiuri
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (2)
  • 4932 Transporturi cu taxiuri
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (1)
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Diviziunea 80 · Activități de investigații și protecție (1)
  • 8020 Activități de servicii privind sistemele de securizare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2017 și 2018. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 385 71 38.031 35.617 —
2024 — 0 385 71 38.031 35.617 —
2023 — -6.548 385 71 38.031 35.617 —
2022 — -12.945 385 71 44.579 42.165 —
2021 32.653 -123 6.435 71 245.889 239.525 —
2020 49.610 37.293 6.958 — 246.606 239.648 —
2019 — 0 5.100 — 207.455 202.355 —
2016 — 0 5.100 — 207.455 202.355 —

Indicatori financiari

bilanț 2021 (vs 2020)
Grad de îndatorare
2,62% (2020: 2,82%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
38,22 (2020: 35,44)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
97,38% (2020: 97,18%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-0,05% (2020: 15,12%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-0,05% (2020: 15,56%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-0,38% (2020: 75,17%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2021). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SEVER SECURITY SYSTEMS S.R.L.

Reprezentantul firmei este: ŞTEFĂNESCU MIHAIL-SEVER (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2021