Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

PCI INSTAL CALOR SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 01.11.2026 (ANAF)

PCI INSTAL CALOR SRL (CUI 27882927) este înmatriculată din 2011 cu număr ORC J40/131/2011 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (cod CAEN 4322). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 12.000 RON și un profit net de 9.093 RON.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
27882927
Nr. ORC
J40/131/2011
EUID
ROONRC.J40/131/2011
Înmatriculată
15 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Limanului 16, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
12.000 RON
2023
Rezultat net
9.093 RON
2023
Angajați
—
2023

Activitate

CAEN principal
4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2023
4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (7) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 5 diviziuni
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (1)
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (2)
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
  • 7120 Activități de testări și analize tehnice
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8532 Învățământ secundar, tehnic sau profesional

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -1.135 1.983 — 48 -1.935 —
2024 — -1.000 1.160 — 360 -800 —
2023 12.000 9.093 0 — 14.697 14.697 —
2022 — -4.096 0 — 5.604 5.604 0
2021 10.000 10.000 3.554 — 13.254 9.700 —
2020 — 0 3.554 — 3.254 -300 —
2019 — 0 3.554 — 3.254 -300 —
2018 — 0 3.554 — 3.254 -300 —
2017 — 0 3.554 — 3.254 -300 —
2016 — 0 3.554 — 3.254 -300 —

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2022)
Grad de îndatorare
0% (2022: 0%)
Datorii / Total active (total active: 14.697 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 14.697 RON)
Autonomie financiară
100% (2022: 100%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 14.697 RON)
Rentabilitate active (ROA)
61,87% (2022: -73,09%)
Profit net / Total active (total active: 14.697 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
61,87% (2022: -73,09%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
75,78%
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre PCI INSTAL CALOR SRL

Reprezentantul firmei este: COLŢEANU PETRUŢ (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023