FANDARC SOLUTION SRL
FANDARC SOLUTION SRL (CUI 27936938) este înmatriculată din 2011 cu număr ORC J2011000087036 și are sediul în Pitești, județul Argeș. Activitatea principală: Alte activități de curățenie (cod CAEN 8123). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 12.030 RON și un profit net de 8.035 RON. Cifra de afaceri e de 20,1 ori mai mare decât în 2024.
Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).
- CUI
- 27936938
- Nr. ORC
- J2011000087036
- EUID
- ROONRC.J2011000087036
- Înmatriculată
- 15 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (8123 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).
- 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
- 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
- 8129 Alte activități de curățenie
- 8130 Activități de întreținere peisagistică
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12.030 | 8.035 | 134.066 | 13.000 | 48.070 | -72.996 | — |
| 2024 | 600 | -60.331 | 132.575 | 13.000 | 38.444 | -81.131 | — |
| 2023 | — | -426 | 49.466 | 13.000 | 15.666 | -20.800 | — |
| 2022 | — | -22.642 | 44.829 | 13.000 | 11.456 | -20.373 | — |
| 2021 | 710 | -20.448 | 45.756 | 30.372 | 17.653 | 2.269 | — |
| 2020 | 44.642 | -13.208 | 42.171 | 44.950 | 19.938 | 22.717 | — |
| 2019 | — | -247 | 110 | — | 36.035 | 35.925 | — |
| 2018 | — | -682 | 100 | — | 36.272 | 36.172 | — |
| 2017 | — | -2.014 | 100 | — | 36.954 | 36.854 | — |
| 2016 | 254.350 | 37.876 | 3.798 | — | 42.666 | 38.868 | 1 |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2024)- Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
- Datorii peste total active
Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre FANDARC SOLUTION SRL
Reprezentantul firmei este: RISTEA DANIELA-SIMONA (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 07.08.2026 | Cod CAEN principal | 8129 | 8123 | ANAF |