Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

G LOGISTICS ROMSERV S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 22.10.2026 (ANAF)

G LOGISTICS ROMSERV S.R.L. (CUI 28016309) este înmatriculată din 2011 cu număr ORC J2011001412400 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Alte activități anexe transporturilor (cod CAEN 5226). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1,4 milioane RON, o pierdere netă de 56.100 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 75,5% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
28016309
Nr. ORC
J2011001412400
EUID
ROONRC.J2011001412400
Înmatriculată
15 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Gara Herăstrău 2, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
1.353.847 RON
2025▼ 75,5%
Rezultat net
-56.100 RON
2025
Angajați
2
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
5226 Alte activități anexe transporturilor
Secțiunea H · Diviziunea 52 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
5226 Alte activități anexe transporturilor

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (18) · 5 diviziuni
  • 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea
  • 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (9)
  • 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea
  • 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
  • 4763 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive
  • 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
  • 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a.
  • 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice
  • 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea
  • 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (2)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 4942 Servicii de mutare
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (5)
  • 5210 Depozitări
  • 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
  • 5224 Manipulări
  • 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi
  • 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (1)
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc (CAEN Rev.2)
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
  • 5229 Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 1.353.847 -56.100 1.134.668 197.194 867.417 -64.856 2
2024 5.527.624 -38.836 268.681 3.054 249.798 -8.756 2
2023 1.562.572 265.813 847.159 3.054 868.208 30.080 2
2022 194.169 -131.323 285.438 3.054 46.201 -235.733 1
2021 523.510 -21.152 214.890 4.569 105.032 -104.410 1
2020 809.291 3.540 400.187 6.222 308.860 -83.258 1
2019 1.032.556 -52.783 236.749 7.874 139.566 -86.798 2
2018 319.636 -27.536 207.977 3.054 167.436 -34.015 2
2017 0 -6.155 7.432 176 577 -6.679 0
2016 — 0 1.000 176 300 -524 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
106,58% (2024: 106,26%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
0,94 (2024: 0,94)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
-6,09% (2024: -3,46%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-5,27% (2024: -15,36%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-4,14% (2024: -0,7%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2024-2025
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre G LOGISTICS ROMSERV S.R.L.

Reprezentantul firmei este: DANCIU EMILIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
29.08.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 10.02.2011 Transfer (sosire) din 06.07.2026 ANAF
29.08.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
29.08.2026 Data stării juridice 10.02.2011 06.07.2026 ANAF
29.08.2026 Organ fiscal Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice ANAF