Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TRADITIONAL TRADE SUPPORT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 31.10.2026 (ANAF)

TRADITIONAL TRADE SUPPORT S.R.L. (CUI 28051942) este înmatriculată din 2011 cu număr ORC J40/7927/2018 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Activități ale agențiilor de publicitate (cod CAEN 7311). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 4,5 milioane RON, un profit net de 42.888 RON și un număr mediu de 15 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 11,7% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
28051942
Nr. ORC
J40/7927/2018
EUID
ROONRC.J40/7927/2018
Înmatriculată
15 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Steluţei 28A, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
4.512.271 RON
2025▼ 11,7%
Rezultat net
42.888 RON
2025▼ 83,5%
Angajați
15
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
7311 Activități ale agențiilor de publicitate
Secțiunea N · Diviziunea 73 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
7311 Activități ale agențiilor de publicitate

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (12) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 9 diviziuni
  • 0220 Exploatarea forestieră
  • 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului
Diviziunea 02 · Silvicultură și exploatare forestieră (1)
  • 0220 Exploatarea forestieră
Diviziunea 16 · Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite (1)
  • 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului
Diviziunea 20 · Fabricarea substanțelor și a produselor chimice (2)
  • 2020 Fabricarea pesticidelor și a altor produse agrochimice
  • 2041 Fabricarea săpunurilor, detergenților și a produselor de întreținere
Diviziunea 58 · Activități de editare (1)
  • 5819 Alte activități de editare
Diviziunea 59 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune; înregistrări audio și activități de editare muzicală (1)
  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (2)
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (2)
  • 7312 Servicii de reprezentare media
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7420 Activități fotografice
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2020, 2022–2024) și ANAF (2021, 2025). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 4.512.271 42.888 2.262.953 121.799 2.342.954 201.943 15
2024 5.112.682 260.237 3.022.449 120.195 3.061.309 159.055 15
2023 340.147 39.208 306.511 112.255 92.988 -101.182 1
2022 — -9.765 206.376 119.706 -53.806 -140.390 —
2021 42.500 -127.237 281.949 125.915 25.323 -130.625 1
2020 63.418 4.278 139.661 125.915 10.359 -3.387 2
2019 — -949 8.265 — 200 -8.065 —
2018 — -200 8.265 — 1.149 -7.116 —
2017 — -200 8.208 — 1.292 -6.916 —
2016 — 0 8.008 — 1.292 -6.716 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
91,81% (2024: 95%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,09 (2024: 1,05)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
8,19% (2024: 5%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
1,74% (2024: 8,18%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
21,24% (2024: 163,61%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
0,95% (2024: 5,09%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TRADITIONAL TRADE SUPPORT S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: CONSTANTINESCU IOANA (administrator), ION IONUȚ (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025