Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CON-CERT REVISE S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 13.10.2026 (ANAF)

CON-CERT REVISE S.R.L. (CUI 28058860) este înmatriculată din 2011 cu număr ORC J2011000330127 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (cod CAEN 6920). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 93.450 RON și un profit net de 52.261 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 17,0% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
28058860
Nr. ORC
J2011000330127
EUID
ROONRC.J2011000330127
Înmatriculată
15 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. ARINILOR 21, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
93.450 RON
2025▲ 17,0%
Rezultat net
52.261 RON
2025▲ 15,8%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
6920 Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Secțiunea N · Diviziunea 69 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
6920 Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (20) · 13 diviziuni
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
Diviziunea 18 · Tipărire și reproducerea pe suporți a înregistrărilor (1)
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
Diviziunea 58 · Activități de editare (1)
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (3)
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (1)
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Diviziunea 64 · Intermedieri financiare, cu excepția activităților de asigurări și ale fondurilor de pensii (1)
  • 6421 Activități ale holding-urilor
Diviziunea 66 · Activități auxiliare pentru intermedieri financiare, activități de asigurare și fonduri de pensii (2)
  • 6619 Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii
  • 6621 Activități de evaluare a riscului de asigurare și a pagubelor
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (2)
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (2)
  • 7491 Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 78 · Activități de servicii privind forța de muncă (1)
  • 7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (3)
  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport
  • 8291 Activități ale agențiilor de colectare și ale birourilor (oficiilor) de raportare a creditului
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 93.450 52.261 32.474 3.231 80.010 52.501 —
2024 79.850 45.121 28.222 5.377 65.948 46.898 —
2023 77.390 54.998 2.603 97 66.321 65.519 —
2022 47.400 37.413 13.830 161 49.125 37.653 —
2021 13.700 10.515 356 — 12.986 12.630 —
2020 — 0 0 0 2.115 2.115 —
2019 — 0 0 — 2.115 2.115 —
2018 — 0 0 — 2.115 2.115 —
2017 — 0 0 0 2.115 2.115 —
2016 — 0 0 0 2.115 2.115 0

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
39,01% (2024: 39,57%)
Datorii / Total active (total active: 83.241 RON)
Solvabilitate generală
2,56 (2024: 2,53)
Total active / Datorii (total active: 83.241 RON)
Autonomie financiară
63,07% (2024: 65,75%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 83.241 RON)
Rentabilitate active (ROA)
62,78% (2024: 63,26%)
Profit net / Total active (total active: 83.241 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,54% (2024: 96,21%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
55,92% (2024: 56,51%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CON-CERT REVISE S.R.L.

Reprezentantul firmei este: POP ANDREI (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025