Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ZALTAR INT'L SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 09.10.2026 (ANAF)

ZALTAR INT'L SRL (CUI 28114331) este înmatriculată din 2011 cu număr ORC J32/837/2013 și are sediul în județul Sibiu. Activitatea principală: Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (cod CAEN 4791). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 775 RON și o pierdere netă de 2.712 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 71,5% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
28114331
Nr. ORC
J32/837/2013
EUID
ROONRC.J32/837/2013
Înmatriculată
15 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Oţelarilor 54, Mun. Sibiu Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
775 RON
2025▼ 71,5%
Rezultat net
-2.712 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (5) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 3213 Fabricarea imitațiilor de bijuterii și articole similare
  • 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
Diviziunea 32 · Alte activități industriale n.c.a. (2)
  • 3213 Fabricarea imitațiilor de bijuterii și articole similare
  • 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Diviziunea 58 · Activități de editare (1)
  • 5819 Alte activități de editare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 775 -2.712 15.996 — 1.727 -14.269 —
2024 2.721 -3.729 15.997 — 4.440 -11.557 —
2023 11.887 -3.992 16.400 132 8.440 -7.828 —
2022 332 -3.357 11.013 130 7.048 -3.835 —
2021 — 0 3.555 — 3.077 -478 —
2020 — 0 3.555 — 3.077 -478 —
2019 — 0 3.555 — 3.077 -478 —
2018 — -243 3.556 1 3.077 -478 —
2017 — -324 3.556 244 3.077 -235 —
2016 — -324 3.555 568 3.077 90 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
926,23% (2024: 360,29%)
Datorii / Total active (total active: 1.727 RON)
Solvabilitate generală
0,11 (2024: 0,28)
Total active / Datorii (total active: 1.727 RON)
Autonomie financiară
-826,23% (2024: -260,29%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 1.727 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-157,04% (2024: -83,99%)
Profit net / Total active (total active: 1.727 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
— (2024: -137,05%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2024-2025
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ZALTAR INT'L SRL

Reprezentantul firmei este: RĂCEALĂ DANIELA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025