Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MADEMOISELLE CC SALON S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 26.10.2026 (ANAF)

MADEMOISELLE CC SALON S.R.L. (CUI 28148792) este înmatriculată din 2011 cu număr ORC J2011000361031 și are sediul în Pitești, județul Argeș. Activitatea principală: Activități de coafură și frizerie (cod CAEN 9621). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 115.748 RON, un profit net de 948 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 21,0% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
28148792
Nr. ORC
J2011000361031
EUID
ROONRC.J2011000361031
Înmatriculată
15 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Cal. Bucureşti 21, Mun. Piteşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
115.748 RON
2025▼ 21,0%
Rezultat net
948 RON
2025▼ 89,7%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
9621 Activități de coafură și frizerie
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9621 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (7) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 4 diviziuni
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7410 Activități de design specializat
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (3)
  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare
  • 9604 Activități de întreținere corporală
  • 9609 Alte activități de servicii n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Surse: MFinanțe (2017–2020, 2022–2025) și ANAF (2021). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 115.748 948 44.046 — 24.637 -19.409 1
2024 146.555 9.243 66.546 233 45.956 -20.357 1
2023 202.219 6.190 78.300 1.633 47.066 -29.601 3
2022 108.211 4.412 64.412 — 28.621 -35.791 2
2021 74.801 1.303 51.855 0 11.652 -40.203 1
2020 65.313 -16.067 46.504 — 4.998 -41.506 2
2019 10.415 -5.713 36.240 — 10.801 -25.439 1
2018 — 0 19.904 — 178 -19.726 —
2017 — 0 19.904 — 178 -19.726 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
178,78% (2024: 144,07%)
Datorii / Total active (total active: 24.637 RON)
Solvabilitate generală
0,56 (2024: 0,69)
Total active / Datorii (total active: 24.637 RON)
Autonomie financiară
-78,78% (2024: -44,07%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 24.637 RON)
Rentabilitate active (ROA)
3,85% (2024: 20,01%)
Profit net / Total active (total active: 24.637 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
0,82% (2024: 6,31%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MADEMOISELLE CC SALON S.R.L.

Reprezentantul firmei este: RÎCU ALEXANDRU-EMIL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025