Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

LUC SESE SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 01.11.2026 (ANAF)

LUC SESE SRL (CUI 28169027) este înmatriculată din 2011 cu număr ORC J2011000600127 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (cod CAEN 4933). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 70.777 RON și un profit net de 2.506 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 5,1% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
28169027
Nr. ORC
J2011000600127
EUID
ROONRC.J2011000600127
Înmatriculată
15 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Gorunului 1, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
70.777 RON
2025▲ 5,1%
Rezultat net
2.506 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Secțiunea H · Diviziunea 49 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4933 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (2) · 2 diviziuni
  • 5232 Activități de intermediere pentru transportul de pasageri
  • 5320 Alte activități poștale și de curier
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5232 Activități de intermediere pentru transportul de pasageri
Diviziunea 53 · Activități de poștă și de curier (1)
  • 5320 Alte activități poștale și de curier

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4932 Transporturi cu taxiuri (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 70.777 2.506 156 272 290.636 290.752 —
2024 67.350 -12.240 351 3.539 285.057 288.245 —
2023 134.116 37.791 1.758 6.806 295.437 300.485 1
2022 114.798 31.546 5.542 — 268.236 262.694 1
2021 34.078 -8.100 13.013 11.802 232.359 231.148 1
2020 37.649 -7.441 3.756 27.552 215.452 239.248 1
2019 66.999 14.750 3.157 43.302 206.545 246.690 1
2018 62.054 32.934 1.428 — 233.368 231.940 1
2017 88.743 40.942 4.315 — 203.321 199.006 1
2016 67.569 30.754 2.340 — 160.404 158.064 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
0,05% (2024: 0,12%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii
Autonomie financiară
99,95% (2024: 99,88%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
0,86% (2024: -4,24%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
0,86% (2024: -4,25%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
3,54% (2024: -18,17%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre LUC SESE SRL

Reprezentanții firmei sunt: PETRIC AUGUSTIN (administrator), PETRIC AUGUSTIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
01.08.2026 Cod CAEN principal 4932 4933 ANAF