Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MASTER COUNT SERVICES SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 01.11.2026 (ANAF)

MASTER COUNT SERVICES SRL (CUI 28173346) este înmatriculată din 2011 cu număr ORC J2011002932408 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (cod CAEN 6920). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 256.705 RON și un profit net de 40.473 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 4,6% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
28173346
Nr. ORC
J2011002932408
EUID
ROONRC.J2011002932408
Înmatriculată
15 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str POP DE BĂSEŞTI 43-45, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
256.705 RON
2025▼ 4,6%
Rezultat net
40.473 RON
2025▲ 53,2%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
6920 Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Secțiunea N · Diviziunea 69 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
6920 Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (10) · 8 diviziuni
  • 5330 Servicii de intermediere pentru activități poștale și de curier
  • 5540 Intermedieri pentru servicii de cazare
Diviziunea 53 · Activități de poștă și de curier (1)
  • 5330 Servicii de intermediere pentru activități poștale și de curier
Diviziunea 55 · Hoteluri și alte facilități de cazare (1)
  • 5540 Intermedieri pentru servicii de cazare
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (3)
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8240 Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Diviziunea 95 · Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc (1)
  • 9540 Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2019, 2022–2025) și ANAF (2020–2021). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 256.705 40.473 32.696 203 95.530 63.500 —
2024 269.120 26.419 13.430 203 274.377 261.695 1
2023 260.344 61.695 15.128 203 249.056 235.276 1
2022 278.582 8.557 3.953 203 176.469 173.555 1
2021 223.942 -23.881 4.429 428 168.803 164.997 1
2020 279.034 -27.914 13.584 1.328 200.137 187.881 1
2019 271.212 151.439 16.729 2.228 230.296 215.795 2
2018 168.916 38.218 11.333 750 74.939 64.356 1
2017 125.075 12.988 17.449 1.650 41.937 26.138 2
2016 127.288 50.290 10.605 2.550 108.906 101.150 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
34,15% (2024: 4,89%)
Datorii / Total active (total active: 95.733 RON)
Solvabilitate generală
2,93 (2024: 20,45)
Total active / Datorii (total active: 95.733 RON)
Autonomie financiară
66,33% (2024: 95,31%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 95.733 RON)
Rentabilitate active (ROA)
42,28% (2024: 9,62%)
Profit net / Total active (total active: 95.733 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
63,74% (2024: 10,1%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
15,77% (2024: 9,82%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MASTER COUNT SERVICES SRL

Reprezentantul firmei este: IANCULESCU LAURENŢIU-ADRIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025