Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CONSTEEL PROIECT SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 25.10.2026 (ANAF)

CONSTEEL PROIECT SRL (CUI 28207228) este înmatriculată din 2011 cu număr ORC J12/664/2011 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4120, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2016, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.000 RON și un profit net de 2.819 RON.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
28207228
Nr. ORC
J12/664/2011
EUID
ROONRC.J12/664/2011
Înmatriculată
15 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Tulcea 10, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2016).

Cifra de afaceri
4.000 RON
2016
Rezultat net
2.819 RON
2016
Angajați
—
2016

Activitate

CAEN principal
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2016
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (25) · CAEN Rev.2 · 9 diviziuni
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (4)
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (11)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5224 Manipulări
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (2)
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6831 Agenții imobiliare
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (1)
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (1)
  • 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (3)
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
  • 8122 Activități specializate de curățenie
  • 8130 Activități de întreținere peisagistică

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2024. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2024 — 0 0 — 82.281 82.281 —
2023 — 0 0 — 82.281 82.281 —
2022 — 0 0 — 82.281 82.281 —
2021 — -26 0 — 82.281 82.281 —
2020 — 0 495 — 82.802 82.307 —
2019 — 0 495 — 82.802 82.307 —
2018 — -519 495 — 82.802 82.307 —
2017 — 0 495 519 82.802 82.826 —
2016 4.000 2.819 495 519 82.802 82.826 —

Indicatori financiari

bilanț 2016
Grad de îndatorare
0,59%
Datorii / Total active (total active: 83.321 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 83.321 RON)
Autonomie financiară
99,41%
Capitaluri proprii / Total active (total active: 83.321 RON)
Rentabilitate active (ROA)
3,38%
Profit net / Total active (total active: 83.321 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
3,4%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
70,48%
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2016). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CONSTEEL PROIECT SRL

Reprezentantul firmei este: CHIŞ EUGEN VASILE (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2016