Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MÂINI FERMECATE SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 04.11.2026 (ANAF)

MÂINI FERMECATE SRL (CUI 28241378) este înmatriculată din 2011 cu număr ORC J2011000558220 și are sediul în județul Iași. Activitatea principală: Activități de tratament și înfrumusețare (cod CAEN 9622). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 10.105 RON și un profit net de 5.904 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 173,8% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
28241378
Nr. ORC
J2011000558220
EUID
ROONRC.J2011000558220
Înmatriculată
15 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Plăieşilor 19, Mun. Iaşi Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
10.105 RON
2025▲ 173,8%
Rezultat net
5.904 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
9622 Activități de tratament și înfrumusețare
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
9604 Activități de întreținere corporală

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (9622 — Activități de tratament și înfrumusețare). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (2)
  • 9621 Activități de coafură și frizerie
  • 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (2)
  • 9621 Activități de coafură și frizerie
  • 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 9604 Activități de întreținere corporală (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 10.105 5.904 2.577 — 20.301 17.724 —
2024 3.690 -616 2.051 — 13.871 11.820 —
2023 12.990 1.680 4.457 — 16.893 12.436 —
2022 26.682 11.618 5.424 — 16.180 10.756 —
2021 10.501 6.336 3.380 — 2.518 -862 —
2020 9.450 87 8.070 — 872 -7.198 —
2019 8.925 3.628 7.285 — 0 -7.285 0
2018 4.980 -5.505 10.925 — 12 -10.913 0
2017 11.687 906 5.593 — 185 -5.408 0
2016 8.959 772 6.615 — 301 -6.314 0

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
12,69% (2024: 14,79%)
Datorii / Total active (total active: 20.301 RON)
Solvabilitate generală
7,88 (2024: 6,76)
Total active / Datorii (total active: 20.301 RON)
Autonomie financiară
87,31% (2024: 85,21%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 20.301 RON)
Rentabilitate active (ROA)
29,08% (2024: -4,44%)
Profit net / Total active (total active: 20.301 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
33,31% (2024: -5,21%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
58,43% (2024: -16,69%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MÂINI FERMECATE SRL

Reprezentanții firmei sunt: MORARU ELENA DANIELA (administrator), MORARU ELENA DANIELA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
09.09.2026 Cod CAEN principal 9604 9622 ANAF