Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CDL VENTURES SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 02.11.2026 (ANAF)

CDL VENTURES SRL (CUI 28286094) este înmatriculată din 2011 cu număr ORC J2011003970401 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Activități de consultanță în afaceri și management (cod CAEN 7020). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 445.494 RON, un profit net de 172.106 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 60,1% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
28286094
Nr. ORC
J2011003970401
EUID
ROONRC.J2011003970401
Înmatriculată
15 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Constantin Dobrogeanu Gherea 77, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
445.494 RON
2025▼ 60,1%
Rezultat net
172.106 RON
2025▼ 12,7%
Angajați
2
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Secțiunea N · Diviziunea 70 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (7020 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (7) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (6)
  • 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4643 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor
  • 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 445.494 172.106 462.734 143.466 1.498.144 1.158.876 2
2024 1.115.915 197.157 535.573 143.466 1.398.877 986.770 2
2023 971.743 178.729 538.105 122.458 1.225.260 789.613 2
2022 914.528 215.130 984.886 135.952 1.832.906 963.972 —
2021 750.482 179.731 751.703 147.535 1.398.010 748.842 —
2020 927.966 407.463 700.604 163.308 1.136.406 569.110 1
2019 829.896 64.400 923.041 173.386 911.303 161.648 —
2018 1.000.498 424.542 73.780 9.411 586.159 521.790 1
2017 1.189.129 364.826 205.961 15.149 938.120 747.308 1
2016 765.960 325.030 143.203 23.096 550.247 382.482 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
28,19% (2024: 34,72%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
3,55 (2024: 2,88)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
70,59% (2024: 63,98%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
10,48% (2024: 12,78%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
14,85% (2024: 19,98%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
38,63% (2024: 17,67%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CDL VENTURES SRL

Reprezentantul firmei este: LUCESCU CONSTANTIN - DUMITRU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
02.11.2026 Plătitoare de TVA Da Nu ANAF