Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

AV STYLE SAV SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 04.11.2026 (ANAF)

AV STYLE SAV SRL (CUI 28332247) este înmatriculată din 2011 cu număr ORC J05/703/2011 și are sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală: Activități de design specializat (cod CAEN 7410, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 10.142 RON și un profit net de 390 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 85,2% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
28332247
Nr. ORC
J05/703/2011
EUID
ROONRC.J05/703/2011
Înmatriculată
15 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Dr. Louis Pasteur 143, Mun. Oradea Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
10.142 RON
2025▼ 85,2%
Rezultat net
390 RON
2025▼ 86,0%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
7410 Activități de design specializat
Secțiunea M · Diviziunea 74 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (7410 — Activități de design specializat). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (14) · CAEN Rev.2 · 9 diviziuni
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 58 · Activități de editare (3)
  • 5819 Alte activități de editare
  • 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
Diviziunea 59 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune; înregistrări audio și activități de editare muzicală (1)
  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (1)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (2)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6312 Activități ale portalurilor web
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (3)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 7312 Servicii de reprezentare media
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7420 Activități fotografice
Diviziunea 90 · Activități de creație și interpretare artistică (1)
  • 9003 Activități de creație artistică

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2018. Surse: MFinanțe (2016–2017, 2020–2025) și ANAF (2019). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 10.142 390 55.928 2.568 11.118 -42.242 —
2024 68.437 2.792 55.390 3.709 9.049 -42.632 —
2023 35.842 15.232 53.931 — 8.508 -45.423 —
2022 3.687 8.780 64.335 — 3.680 -60.655 —
2021 1.627 1.578 73.160 — 3.725 -69.435 —
2020 1.462 1.418 77.468 — 6.454 -71.014 —
2019 0 0 77.424 0 4.992 -72.432 0
2017 — 0 77.424 — 4.992 -72.432 —
2016 — -305 77.424 — 4.992 -72.432 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
408,65% (2024: 434,16%)
Datorii / Total active (total active: 13.686 RON)
Solvabilitate generală
0,24 (2024: 0,23)
Total active / Datorii (total active: 13.686 RON)
Autonomie financiară
-308,65% (2024: -334,16%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 13.686 RON)
Rentabilitate active (ROA)
2,85% (2024: 21,88%)
Profit net / Total active (total active: 13.686 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
3,85% (2024: 4,08%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre AV STYLE SAV SRL

Reprezentantul firmei este: MARIŞ ANDREI (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025