Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

FITNESS CLUB & TONIC SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 24.10.2026 (ANAF)

FITNESS CLUB & TONIC SRL (CUI 28379568) este înmatriculată din 2011 cu număr ORC J2011000617035 și are sediul în Pitești, județul Argeș. Activitatea principală: Activități ale centrelor de fitness (cod CAEN 9313). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 43.549 RON, un profit net de 23.690 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 39,4% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
28379568
Nr. ORC
J2011000617035
EUID
ROONRC.J2011000617035
Înmatriculată
15 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Paltinului 6, Mun. Piteşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
43.549 RON
2025▲ 39,4%
Rezultat net
23.690 RON
2025▲ 90,0%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
9313 Activități ale centrelor de fitness
Secțiunea S · Diviziunea 93 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9313 Activități ale centrelor de fitness

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (6) · 3 diviziuni
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
  • 9319 Alte activități sportive n.c.a
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (2)
  • 9319 Alte activități sportive n.c.a
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (3)
  • 9621 Activități de coafură și frizerie
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare
  • 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 43.549 23.690 5.652 — 29.542 23.890 1
2024 31.230 12.471 6.400 — 19.071 12.671 1
2023 16.000 733 5.146 — 7.551 2.405 1
2022 13.450 1.472 2.798 — 4.470 1.672 1
2021 14.320 3.542 1.767 — 41.809 40.042 1
2020 11.935 3.489 1.331 — 37.831 36.500 1
2019 20.560 6.024 14.847 — 47.858 33.011 1
2018 23.088 6.867 14.737 1.171 40.553 26.987 0
2017 33.289 17.223 12.945 1.171 31.894 20.120 1
2016 28.299 15.724 13.240 1.171 14.966 2.897 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
19,13% (2024: 33,56%)
Datorii / Total active (total active: 29.542 RON)
Solvabilitate generală
5,23 (2024: 2,98)
Total active / Datorii (total active: 29.542 RON)
Autonomie financiară
80,87% (2024: 66,44%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 29.542 RON)
Rentabilitate active (ROA)
80,19% (2024: 65,39%)
Profit net / Total active (total active: 29.542 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,16% (2024: 98,42%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
54,4% (2024: 39,93%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre FITNESS CLUB & TONIC SRL

Reprezentantul firmei este: ALDEA OCTAVIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025