Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

EXTRALEMIX SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 20.10.2026 (ANAF)

EXTRALEMIX SRL (CUI 28389324) este înmatriculată din 2011 cu număr ORC J24/419/2011 și are sediul în Baia Mare, județul Maramureș. Activitatea principală: Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete (cod CAEN 4673). În 2020, firma a raportat o cifră de afaceri de 580 RON, o pierdere netă de 1.094 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 93,6% față de 2019.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
28389324
Nr. ORC
J24/419/2011
EUID
ROONRC.J24/419/2011
Înmatriculată
15 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ B-dul TRAIAN 25, Mun. Baia Mare Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2020).

Cifra de afaceri
580 RON
2020▼ 93,6%
Rezultat net
-1.094 RON
2020
Angajați
1
2020– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4673 Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
Secțiunea G · Diviziunea 46 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2020
4673 Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (7) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 4 diviziuni
  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
  • 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
Diviziunea 10 · Industria alimentară (2)
  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
  • 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (1)
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2018 și 2022. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 646.253 51.255 97.670 -495.013 —
2024 — 0 646.253 51.255 97.670 -495.013 —
2023 — -235 646.253 51.255 97.670 -495.013 —
2021 — -403 646.252 51.893 97.754 -494.290 —
2020 580 -1.094 646.253 52.297 97.754 -493.887 1
2019 9.130 -20.761 645.461 52.700 97.653 -492.793 1
2017 9.007 -19.143 575.241 44.369 95.018 -434.758 1
2016 12.396 -23.934 536.067 37.825 82.627 -415.615 1

Indicatori financiari

bilanț 2020 (vs 2019)
Grad de îndatorare
430,69% (2019: 429,3%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
0,23 (2019: 0,23)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
-329,15% (2019: -327,76%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-0,73% (2019: -13,81%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
— (2019: -227,39%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2019-2020
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2020). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre EXTRALEMIX SRL

Reprezentantul firmei este: LAURAN DELIA-DOMNICA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2020