Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ADSERVING FACTORY SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 05.11.2026 (ANAF)

ADSERVING FACTORY SRL (CUI 28429020) este înmatriculată din 2011 cu număr ORC J2014007185406 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) — cod CAEN 6210. În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 259.182 RON, un profit net de 13.431 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 46,7% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
28429020
Nr. ORC
J2014007185406
EUID
ROONRC.J2014007185406
Înmatriculată
15 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Str. C. C. Arion 18A, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
259.182 RON
2025▼ 46,7%
Rezultat net
13.431 RON
2025▼ 92,2%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Secțiunea K · Diviziunea 62 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (6210 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (7) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 5 diviziuni
  • 4764 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4764 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (2)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (1)
  • 6312 Activități ale portalurilor web
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (2)
  • 7312 Servicii de reprezentare media
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 259.182 13.431 315.710 1.988 327.417 13.695 1
2024 486.594 171.167 214.943 2.940 450.311 238.308 1
2023 322.603 15.362 256.977 162 507.652 250.837 1
2022 956.522 570.408 324.710 7.491 887.891 570.672 2
2021 897.791 535.992 327.683 5.042 858.897 536.256 3
2020 756.377 142.727 290.982 5.042 428.931 142.991 3
2019 761.972 190.012 360.100 7.151 591.745 238.796 3
2018 1.167.913 351.168 291.253 6.561 633.074 351.408 6
2017 1.247.941 362.582 378.430 14.381 818.408 457.437 6
2016 689.233 -12.513 380.357 40.150 432.130 94.855 6

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
95,84% (2024: 47,42%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,04 (2024: 2,11)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
4,16% (2024: 52,58%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
4,08% (2024: 37,76%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
98,07% (2024: 71,83%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
5,18% (2024: 35,18%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ADSERVING FACTORY SRL

Reprezentantul firmei este: BUCUR MIHNEA - VASILE (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
11.09.2026 Cod CAEN principal 6201 6210 ANAF
11.09.2026 Număr de înmatriculare J40/7185/2014 J2014007185406 ANAF