VERBA HATCH SRL
VERBA HATCH SRL (CUI 28467740) este înmatriculată din 2011 cu număr ORC J08/813/2011 și are sediul în județul Brașov. Activitatea principală: Creșterea păsărilor (cod CAEN 0147). În 2022, firma a raportat o pierdere netă de 25 RON.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 28467740
- Nr. ORC
- J08/813/2011
- EUID
- ROONRC.J08/813/2011
- Înmatriculată
- 15 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).
Activitate
Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.
- 3600 Captarea, tratarea și distribuția apei
- 3821 Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase
- 3600 Captarea, tratarea și distribuția apei
- 3821 Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase
- 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
- 4623 Comerț cu ridicata al animalelor vii
- 4632 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne
- 4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile
- 4677 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 | 1.669.637 | 3.146 | 1.746.049 | 79.558 | — |
| 2024 | — | 0 | 1.669.637 | 3.146 | 1.746.049 | 79.558 | — |
| 2023 | — | -637 | 1.669.637 | 3.146 | 1.746.049 | 79.558 | — |
| 2022 | — | -25 | 1.669.637 | 3.146 | 1.746.436 | 80.195 | 0 |
| 2021 | — | -70 | 1.669.637 | 3.146 | 1.746.461 | 80.220 | 0 |
| 2020 | — | -60 | 1.669.537 | 3.146 | 1.746.431 | 80.290 | 0 |
| 2019 | — | -60 | 1.669.537 | 3.146 | 1.746.491 | 80.350 | 0 |
| 2018 | — | -60 | 1.669.437 | 3.146 | 1.746.451 | 80.410 | 0 |
| 2017 | — | -60 | 1.669.387 | 3.146 | 1.746.461 | 80.470 | — |
| 2016 | — | -76 | 1.669.937 | 3.146 | 1.747.071 | 80.530 | 0 |
Indicatori financiari
bilanț 2022 (vs 2021)- Pierderi consecutive 2021-2022
Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre VERBA HATCH SRL
Reprezentantul firmei este: CITRE CLAUDIA (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 29.09.2026 | Cod CAEN principal | — | 0147 | ANAF |