Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ICE MEAT COMPANY SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 29.10.2026 (ANAF)

ICE MEAT COMPANY SRL (CUI 28480120) este înmatriculată din 2011 cu număr ORC J05/972/2011 și are sediul în Tinaud, județul Bihor. Activitatea principală: Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște (cod CAEN 4632). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 36.000 RON și o pierdere netă de 94.698 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 71,4% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
28480120
Nr. ORC
J05/972/2011
EUID
ROONRC.J05/972/2011
Înmatriculată
15 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Loc. Tinăud Orş. Aleşd Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
36.000 RON
2024▼ 71,4%
Rezultat net
-94.698 RON
2024
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
4632 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște
Secțiunea G · Diviziunea 46 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
4632 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (13) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 5 diviziuni
  • 1011 Prelucrarea și conservarea cărnii
  • 1012 Prelucrarea și conservarea cărnii de pasăre
Diviziunea 10 · Industria alimentară (2)
  • 1011 Prelucrarea și conservarea cărnii
  • 1012 Prelucrarea și conservarea cărnii de pasăre
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (5)
  • 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
  • 4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile
  • 4638 Comerț cu ridicata specializat al altor alimente, inclusiv pește, crustacee și moluște
  • 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere
  • 4675 Comerț cu ridicata al produselor chimice
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate
  • 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor, în magazine specializate
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (2)
  • 5210 Depozitări
  • 5224 Manipulări

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2024. Surse: MFinanțe (2016–2018, 2020–2024) și ANAF (2019). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2024 36.000 -94.698 12.145.335 910.033 4.638.252 -6.575.783 —
2023 126.000 120.252 12.140.637 910.033 4.728.252 -6.481.085 —
2022 0 -23.800 12.134.891 910.033 4.602.254 -6.601.337 —
2021 0 0 12.147.091 910.033 4.638.254 -6.577.537 —
2020 21.000 17.647 12.147.091 910.033 4.638.254 -6.577.537 —
2019 15.000 12.600 12.141.342 910.033 4.614.852 -6.595.190 0
2018 0 0 12.149.033 910.033 4.609.943 -6.607.790 —
2017 0 -42.852 12.149.033 910.033 4.609.943 -6.607.790 —
2016 3.379.074 -837.016 12.192.334 922.207 4.683.923 -6.564.937 31

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Mențiune istorică ONRC · Încheiată — faliment (nedatată) ANAF raportează firma ca activă — starea curentă ANAF prevalează.
Grad de îndatorare
218,9% (2023: 215,32%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
0,46 (2023: 0,46)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
-118,52% (2023: -114,95%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-1,71% (2023: 2,13%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-263,05% (2023: 95,44%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ICE MEAT COMPANY SRL

Reprezentantul firmei este: PROMPT INSOLV IPURL (lichidator judiciar).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024